Autosalon 41: Exkurze do továrny Maserati, premiéra supersportu a elektromotorka Harley Davidson

Nenechte si ujít naprosto výjimečný Autosalon. Měli jsme možnost navštívit továrnu Maserati a kouknout tam místním inženýrům pod prsty. Stanete se tak svědky světové premiéry supersportu Maserati MC20. Naši šťouraví experti zjistili, že 90% jeho jízdních parametrů se nastavovalo na virtuálním modelu a že si s ním italští vývojáři hráli jak malí kluci. Přemluvili jsme je a oni nám ukázali i budoucí novinku Maserati Grecale, kterou jinak svět spatří až příští rok.

Maserati MC20

Sršeň bude muset k psychiatrovi, protože mu naprosto rozdvojila osobnost elektrická motorka značky Harley Davidson. Jede jako z praku a z nuly na 100 zrychlí pod 3 vteřiny. Chtěl by ji mít v garáži, nebo ji radši shodit do příkopu a odejít pěšky? I to zjistíte v premiérovém Autosalonu. A taky asi spadnete ze židle, až vyjde najevo, že jediný kabriolet, který Volkswagen aktuálně vyrábí, je na bázi malého SUV jménem T-Roc. Některá auta ale naštěstí dodržují pravidla a tradice. Třeba japonská Honda Jazz. Provětráme rovnou dvě verze – tu nejlevnější i tu nejdražší.

Premiérový pořád Autosalon! Opět napráskaný novinkami a aktuálním děním z automobilového světa. To musíte vidět!

Ultimativní testy, bez salónních rukaviček, prostě na krev a na dřeň a holou karoserii! To bude aktuální pořad AUTOSALON. Nezapomeňte sledovat také web www.autosalon.tv, kde se objeví bonusy k materiálům z pořadu. Tedy to, co se do pořadu nevešlo, ale stojí za to vidět. Bavte se s námi a nezapomeňte – i tentokrát to bude jízda!

You may also like...