Autosalon 43: Dá se na Zetor sbalit holka, důkladný pohled na BMWi3 a test plug-in hybridu

Baví vás svět rychlých motorů, ekonomických motorů, ale hlavně – krásného designu? Pak jste tu správně. Autosalon tohle všechno nabízí. Už ve středu. A zde je malá ochutnávka toho nejlepšího, co byste měli během následujících měsíců o mobilitě vědět. Jaké novinky si pro vás štáb připravil, a které by vám tedy neměly uniknout?

Zajímají vás novinky ze světa automobilismu? Sledujte Autosalon ve středu 26. října ve 20.15 na Prima COOL.

Dá se na Zetor sbalit holka? Bude na chleba? A neuřadí se Pepa, když má traktor až 60 rychlostí? Usedneme do tří Zetorů a na všechno odpovíme! Posečeme, zoráme a zasejeme, aby v roce 2023 bylo co jíst…

Auto, co nerezne, dobře vypadá, všude zaparkuje, jezdí rychle a za levno. Ani bazarové BMW i3 ale není dokonalé. Poradíme, jak dobře vybrat, a taky prozradíme informaci, za kterou nás asi v BMW nepochválí…

Crossover MG EHS vypadá na papíře dobře. 260 koní – takže asi pojede. Plug-in hybrid by měl ušetřit palivo. Ani cena a výbava nevypadají zle. Uvidíme ale, jaká bude realita po tisícovce testovacích kilometrů. 

Že vám pod okny co chvíli smrdí rozvážková dodávka, není asi úplně příjemné. Na rozvoz zboží jsme si však už zvykli. Vyjeté naftové motory by ale šlo aspoň ve městě nahradit něčím efektivnějším. Co takový Peugeot e-Partner? 

Motorka, co má 250 kilo, navíc Harley, to na letecký den nevypadá. Jenže nový stroj kategorie adventure pohání, slovy Sršně, slušný jaderný reaktor. Takže odpálit ho v terénu a na silnici bude pořádná zábava!  

Takový bude další premiérový pořad Autosalon. Ultimativní testy, bez salónních rukaviček, prostě na krev a na dřeň a holou karoserii! Nezapomeňte sledovat také web www.autosalon.tv, kde se objeví bonusy k materiálům z pořadu. Tedy to, co se do pořadu nevešlo, ale stojí za vidění. Bavte se s námi a nezapomeňte – i tentokrát to bude jízda!

Foto: Depositphotos

You may also like...