Autosalon na Primě přináší rychlostní rekord s Jaguarem, designovku ze stáje DS a retro pomazlení s kupé 110 R

I dnes pro diváky přinášíme spoustu akce a testů toho nejnovějšího, co se na silnicích urodilo, ale také husté retro, které se vyplatí vidět. Vyzkoušet, zamilovat si. O čem bude Autosalon v tomto týdnu?

Poctivých osmiválců pod kapotou aut už moc nenajdete. Jedním z posledních mohykánů zůstává automobilka Jaguar! Na uzavřené trati provětráme modernizované kupé F-Type, a co víc, pokusíme se s ním zajet rychlostní rekord.

Přichází doba striktně elektrická, a tak i pořad Autosalon na to musí brát ohled. Sáhneme pro designový kousek automobilky DS, co může budit rozporuplné reakce. Jak se s ním vypořádá ženská část osazenstva? A nebude se v něm chlap stydět jezdit?

Zažijete s námi i návrat o 50 let zpátky! Konkrétně do sedmdesátých let, kdy vznikalo jedno z nejhezčích aut Škodovky. Kupé 110R. Jaké to je usednout za jeho volant? K dispozici budeme mít jeden kousek, který se kdysi prodal do Francie, a teď se v úžasně zrenovovaném stavu vrací zpátky do Mladé Boleslavi.

A největší pecka na konec. Otestujeme elektromobil pro důchodce, který jede 375 km/h a dojezd na jedno nabití má rovnou tisícovku kilometrů. Nevěříte? Je to pravda, i když… Bude to mít jeden malý háček. Víc zjistíte v aktuálním premiérovém Autosalonu!

Ultimativní testy, bez salónních rukaviček, prostě na krev a na dřeň a holou karoserii! To bude aktuální pořad AUTOSALON. Nezapomeňte sledovat také web www.autosalon.tv, kde se objeví bonusy k materiálům z pořadu. Tedy to, co se do pořadu nevešlo, ale stojí za to vidět. Bavte se s námi a nezapomeňte – i tentokrát to bude jízda!

You may also like...