Autosalon 44: Tipy na servis, porovnání Hondy a Mazdy, UTV čtyřkolka v rukou jezdce Moto GP

Zajímají vás novinky ze světa automobilismu? Sledujte Autosalon ve středu 2. listopadu ve 20.15 na Prima COOLBaví vás svět rychlých motorů, ekonomických motorů, ale hlavně – krásného designu? Pak jste tu správně. Autosalon tohle všechno nabízí. Už ve středu. A zde je malá ochutnávka toho nejlepšího, co byste měli během následujících měsíců o mobilitě vědět. Jaké novinky si pro vás štáb připravil, a které by vám tedy neměly uniknout?

Samá elektronika, složité ovládání a čím dál menší motory. Mohlo by se zdát, že úředníci i samy automobilky jako by chtěli ježdění zbavit zábavného faktoru. To ovšem nebude případ dvou japonských novinek, které proženeme po uzavřené silnici. Bude zábavnější nová Honda Civic nebo 330koňové SUV Mazda CX-60?

Škoda Kodiaq RS

Když v taťkovi chytnou saze, jsou z toho pomačkané plechy a v lepším případě trapas. Rodinná, velká SUV jsou totiž komfortní, do zatáček se jim však moc nechce. Škoda Kodiaq RS je jednou z mála výjimek. Dáme proto několik cenných tipů, jak u takové bazarovky nezaplakat při servisu.

Dáte-li výkonnou UTV čtyřkolku do ruky bývalému jezdci Moto GP, je z toho rázem kaskadérský den. Proto raději tentokrát zvolíme něco většího, pracovnějšího – a třeba CFMoto nepůjde přes střechu. Ale u závodníka člověk nikdy neví…

Postavit barák v době drahého materiálu a chybějící pracovní síly je sakra těžké. Takže zbořit ho bude malina, ne? Jistě, strojnický průkaz jsme si udělali snadno. Ale ovládat 64tunový demoliční bagr je docela, jak se lidově říká, o hubu. Tak snad na nás ten panelák nespadne!

Takový bude další premiérový pořad Autosalon. Ultimativní testy, bez salónních rukaviček, prostě na krev a na dřeň a holou karoserii! Nezapomeňte sledovat také web www.autosalon.tv, kde se objeví bonusy k materiálům z pořadu. Tedy to, co se do pořadu nevešlo, ale stojí za vidění. Bavte se s námi a nezapomeňte – i tentokrát to bude jízda!

You may also like...