Autosalon 45: Jak sbalit životní lásku na auto a Sršeň na bonbónu

Zajímají vás novinky ze světa automobilismu? Sledujte Autosalon ve středu 10. listopadu ve 20.15 na Prima COOL a v repríze 13. listopadu v 8.45 na Primě.

Listopad je tady, což ale vůbec neznamená, že by bylo na místě zazimovat stroje a jezdit MHD. Ani omylem. Stačí jen vědět, čemu se věnovat, z čeho mít radost. A od toho jsme tu my, tým Autosalonu, takže žádná zimní odstávka se s námi konat nebude. Co jsme si pro vás tedy připravili tentokrát?

Kdo má dva metry, bude na nekapotované motorce střední kubatury vypadat jako vosa na bonbónu. Ale všichni ostatní si Aprilii Tuono 660 užijí. Krátké převody znamenají, že Sršeň pojede většinou po zadním a nelegální rychlostí.

Existuje nespočet zaručených rad, jak někoho sbalit na auto. Ale píšou je bohužel ti, co pořádné auto viděli leda z rychlíku. Dva redaktoři pořadu Autosalon, muž a žena, to proto vyzkouší v praxi. Bude lepší stylový hatchback, nebo módní crossover?

Američtí kosmonauti milovali kategorii muscle cars, protože byla rychlá a jednoduchá. To už ale úplně neplatí. Neumíte-li dobře počítat, nový Ford Mustang neotevřete. A kdo nerozumí anglicky, nenastaví ho do módu, kdy dá stovku za pět sekund!

I na bazarovku za tři čtvrtě milionu se dají sehnat náhradní díly za pár tisícovek. Chce to ale vědět, kde hledat a jakou specifikaci daného modelu vybrat. Poradíme s výběrem Volkswagenu Touareg a Audi Q7 druhých generací.

Automobil je k tomu, aby sloužil vám, ne obráceně. Takže i celkem složité SUV, co má baterie, si musí poradit s hlubokým brodem a křížením náprav. Uvidíme, zda si Toyota Highlander v terénu nedrbne a nedojde ke zkratu!

Takový bude další premiérový pořad Autosalon. Ultimativní testy, bez salónních rukaviček, prostě na krev a na dřeň a holou karoserii! Nezapomeňte sledovat také web www.autosalon.tv, kde se objeví bonusy k materiálům z pořadu. Tedy to, co se do pořadu nevešlo, ale stojí za vidění. Bavte se s námi a nezapomeňte – i tentokrát to bude jízda!

You may also like...