Jak tráví konec roku herci ze seriálu Slunečná

Jak tráví konec roku herci ze seriálu Slunečná? Všichni zavzpomínali na silvestr, a jak ho vidí letos? Někdo doma, jiný by rád vyrazil na hory a druzí si dovedou představit, že si klidně půjdou lehnout. 

Eva Burešová

Silvestr trávím většinou se svými nejbližšími. Loni jsem byla s partou kamarádů, patřím k těm, kdo nepijí alkohol, a oni taky ne. Hráli jsme deskové hry, podívali se na ohňostroj a šli spát poměrně pozdě. Bylo to fajn a doufám, že tento rok to bude podobné. Uvidíme, jak to dopadne. Nejsem moc typ na párty, to bylo kdysi dávno. Baví mě se bavit s lidmi, hrát si a užíváme si toho, že jsme spolu. Já nový rok nepočítám od prvního ledna, ale od svých narozenin. To je pro mě důležitější začátek roku.

Denisa Nesvačilová

Většinou jsem silvestr trávila v divadle. Hrajeme dvoják, a tak si s kolegy dáme třeba i skleničku. Představení jsou uvolněnější, zábavnější, a to hlavně díky divákům. Pak už je ale člověk tak unavený, takže si dám o půlnoci skleničku s přáteli a většinou odpadnu. Je to pro mě běžný pracovní den. Letos jsem si myslela, že bych někam odletěla, ale situace není příznivá, zůstanu tedy doma nebo na chatě.

Jan Šťastný

Přiznám se, že silvestr není můj oblíbený svátek. Nejsem zastánce kolektivních oslav a bujarého veselí. Pár let už ho trávíme s rodinou na horách, ale ne pokaždé se to povede, protože člověk většinou schytá pár představení. Letos to bude jiné, divadlo nebude, tak uvidíme. Budeme doma, lehce po půlnoci někde na ulici odpálíme rachejtli, ale nejraději bychom byli na horách.

Marek Lambora

Poslední roky jsem byl v Praze v divadle, trávil ho s kolegy na střeše a bylo to moc hezké. Vidíte Prahu nasvícenou ohňostroji. Letos, když se zadaří, tak bych rád jel někam do hor.

Lucie Benešová

Přiznám se, že silvestr úplně neprožívám. Když jsme byli ještě na konzervatoři, tak jsme jeli někam pařit na hory s kamarády. Dnes je to tak, že je to spíš o ohňostroji, děti ho mají moc rády. Jeden krásný dělá moje kamarádka v Lipencích, jezdíme za ní, popijeme a pak jdeme na ohňostroj, který se odehrává na poli. Sejdou se kamarádi z okolí a užijeme si to. Pak jedeme domů, jsme u televize, hrajeme hry…

Lucie Polišenská

Nejsem silvestrovský typ, poslední dobou ho neřeším, nepředháníme se v tom, kdo víc vypije a sní. Jsem ráda v klidu, s kamarády si zahrajeme nějaké hry a jsme v pohodě. Dokonce se mi několikrát podařilo, že jsem usnula už v jedenáct a zaspala půlnoc. A nic se nestalo. Musím ale prozradit, že můj táta má na Silvestra narozeniny. Většinou je tedy slavíme den předem. Ale teď si vzpomínám, že jednu z nejkrásnějších oslav konce roku jsem zažila ještě na DAMU s kolegy, kdy jsme odjeli na chatu. Navezli jsem tam cukroví, vzali kytary, zpívali a dělali blbosti.

Bára Jánová

Každý rok je jiný a jsem zvědavá, co bude letos. Slavit konec roku mě baví moc. Čekat na půlnoc, rekapitulovat a představovat si, co v tom dalším roce bude. Co uděláte jinak, nebo čeho chcete dosáhnout. Mám ráda večírky, když se slaví ve velkém, ale jsem ráda i doma v klidu a rodinném kruhu.

Foto: FTV Prima

You may also like...