Autosalon 45: Návrat armádní ikony, zvládne technologie plug-in charakter RS? A další novinky a akce

Zajímají vás novinky ze světa automobilismu? Sledujte Autosalon ve středu 4. listopadu ve 20.15 na Prima COOL a v reprízách v sobotu 7. listopadu v 8.25 na Primě nebo ten samý den ve 23.45 na CNN Prima NEWS.

I tento týden divákům přinášíme spoustu akce a testů toho nejnovějšího, co se na silnicích urodilo. Bude to nové, zajímavé, husté, a hlavně – místy kontroverzní. Takže šlápneme na plyn a jedeme…

Hummer se vrací! Ano – tato armádní ikona a sen všech milovníků offroadů vstal z popela a od příštího roku se bude opět prodávat. Jediné, co člověk bude muset překousnout, bude jeho ekologická povaha! Vrací se totiž jako Zero Emmision – jako čistý elektromobil! Bude mu tato technologie slušet, a hodí se vůbec k nezničitelnému armádnímu tanku?

I nejrychlejší škodovka s přívlastkem RS byla nakažena volty. Octavia RS dostává ke svému tradičnímu názvu ještě druhý – a sice iV. Což znamená, že jde o plug-in hybrid s kabelem v kufru pro externí nabíjení. Jak moc se to dotkne jízdních vlastností? A nezabije to rychlostní charakter RS?

Aktuální Autosalon potěší i ty, co hledí na tradice. Ohlédneme se 70 let nazpět do dob, kdy na silnice vyjela legenda zvaná Transportér. Proklepneme krátce jeho všech šest generací. Vyzkoušíme si, co znamená honit po silnici „jedničku“ a „dvojku“. A proč měla „pětka“ poruchové motory. Zjistíte taky, že horolezec Adam Ondra v Transportéru spí 70 dní v roce. No fakt!

Nakonec vás pozveme na mystické místo ovlivněné kosmickou energií. Na hoře Dymník, kde se nachází české Stonehenge, otestujeme nejprodávanější model koncernu Volkswagen. Překvapivě jím není Golf, ale SUV jménem Tiguan. Aktuálně vůz prodělal modernizaci. Vy během testu zjistíte, proč expert, co ho testuje, musí 2x častěji chodit na záchod, a hlavně jakou má souvislost svíčková se šesti knedlíky s jeho zadními sedadly.

No a když k tomu přidáme nejlevnější elektrickou Dacii a Fiat 500, co má dveře jako Rolls Royce, myslím, že máte 1000 důvodů se na Autosalon ve středu nebo v sobotu dívat!

Ultimativní testy, bez salónních rukaviček, prostě na krev a na dřeň a holou karoserii! To bude aktuální pořad AUTOSALON. Nezapomeňte sledovat také web www.autosalon.tv, kde se objeví bonusy k materiálům z pořadu. Tedy to, co se do pořadu nevešlo, ale stojí za vidění. Bavte se s námi a nezapomeňte – i tentokrát to bude jízda!

You may also like...