Autosalon 47: Auto pro všechny, kdo nechtějí pod zadkem cítit výmoly; bazarový Ford Fiesta ST

Baví vás svět rychlých motorů, ekonomických motorů, ale hlavně – krásného designu? Pak jste tu správně. Autosalon tohle všechno nabízí. Už ve středu. A zde je malá ochutnávka toho nejlepšího, co byste měli během následujících měsíců o mobilitě vědět. Jaké novinky si pro vás štáb připravil, a které by vám tedy neměly uniknout?

Na opravy silnic asi nezbyde moc peněz. Našli jsme proto auto, které vyhladí i tu nejrozbitější okresku. Navíc kombinuje kategorii kombi, limuzína a SUV. Pro rodiny nebo manažery vypadá Citroën C5 X akurátně. Ale nerozhoupe se, když za to trošku vezmeme?

Nafta, nebo benzín? Připlácet si za lepší výbavu, nebo nechat vše ve standardu? A prospěje jízdním vlastnostem snížený podvozek? Odpovíme bratrovražedným soubojem dvou zcela odlišných specifikací modelu Volkswagen Arteon.

Zajímají vás novinky ze světa automobilismu? Sledujte Autosalon ve středu 23. listopadu ve 20.15 na Prima COOL.

Rozjet se rychlostí 130 km/h, auto prudkým pohybem volantu rozhodit a pak ho bokem poslat do zatáčky – s bazarovým Fordem Fiesta ST budeme řádit na uzavřených silnicích. A navíc to s ním jde úplně samo. Však uvidíte!

Jak bude vypadat ekonomická situace u nás v roce 2023, těžko říct. Neviděli bychom to ale nijak černě. Například automobilky se na situaci adaptovaly dobře. V Mladé Boleslavi třeba vyrábějí akumulátory do více než deseti modelů různých značek. Tak jim s tím trochu pomůžeme…

Výkonný osmiválec, všechny možné technické hračky, krásné počasí – tak nějak si představujeme automobilové wellness. Užijete si ho společně s námi v rámci oslavy dvaceti let modelu Porsche Cayenne. V poušti proti sobě postavíme jeho první a poslední generaci. Která bude lepší?

Takový bude další premiérový pořad Autosalon. Ultimativní testy, bez salónních rukaviček, prostě na krev a na dřeň a holou karoserii! Nezapomeňte sledovat také web www.autosalon.tv, kde se objeví bonusy k materiálům z pořadu. Tedy to, co se do pořadu nevešlo, ale stojí za vidění. Bavte se s námi a nezapomeňte – i tentokrát to bude jízda!

You may also like...