Autosalon 48: Proč končí vozy pro parádu? A jaké modely je nahradí?

Baví vás svět rychlých motorů, ekonomických motorů, ale hlavně – krásného designu? Pak jste tu správně. Autosalon tohle všechno nabízí. Už ve středu. A zde je malá ochutnávka toho nejlepšího, co byste měli během následujících měsíců o mobilitě vědět. Jaké novinky si pro vás štáb připravil, a které by vám tedy neměly uniknout?

Doba vozidel na parádu je pryč. Hledí se spíš na poměr cena/užitná hodnota. Hlavně aby nové přibližovadlo bylo dobrý pracant. Se čtyřkolkou CFMOTO Gladiator X625 proto budeme tahat balvany a upravovat ranč. Ale na závěr taky zkusíme kaskadérské kousky!

Skákat se čtyřkolkou není nic snadného. Můžete se pořádně rozbít. Kdo chce létat v pohodlí, měl by mrknout po něčem, jako je nový Ford Ranger Raptor. Skoro 300 koní a speciální tlumiče znamenají, že ho ani na kamenné trati nerozbijeme, snad…

Sporťáků do milionu je jak šafránu. Takže když dostanete šanci vyzkoušet hot-hatch v limitované edici na okruhu, gumy budou mizet před očima! Bude však za volantem Hyundai i30 N Drive-N rychlejší redaktor Autosalonu, nebo profi motocyklový závodník?

Ford Ranger Raptor

Blížící se konec roku si říká o nový rekord Autosalonu. První je zatím Audi e-tron quattro, druhá Toyota Supra a třetí Porsche Panamera. Honza si ovšem věří, že zamíchá pořadím. Není divu, na trať vyrazí s nejrychlejším produkčním Peugeotem 508 PSE!

Bazarové auto, co jezdí a jezdí bez větších závad, všechno u něj funguje, je maximálně bezpečné a pohodlné, a ještě má dobrou výbavu, abyste pohledali. Třeba by jím mohla být první generace SUV Volvo XC60. Jen vědět, na co si při výběru ojetiny dát pozor…

Takový bude další premiérový pořad Autosalon. Ultimativní testy, bez salónních rukaviček, prostě na krev a na dřeň a holou karoserii! Nezapomeňte sledovat také web www.autosalon.tv, kde se objeví bonusy k materiálům z pořadu. Tedy to, co se do pořadu nevešlo, ale stojí za vidění. Bavte se s námi a nezapomeňte – i tentokrát to bude jízda!

Zajímají vás novinky ze světa automobilismu? Sledujte Autosalon ve středu 30. listopadu ve 20.15 na Prima COOL.

 

You may also like...