Autosalon 49: Emoce při nákupu vozu, Pavel Liška testuje Yamahu, řada 400 od Peugeotu

Zajímají vás novinky ze světa automobilismu? Sledujte Autosalon ve středu 7. prosince ve 20.15 na Prima COOLBaví vás svět rychlých motorů, ekonomických motorů, ale hlavně – krásného designu? Pak jste tu správně. Autosalon tohle všechno nabízí. Už ve středu. A zde je malá ochutnávka toho nejlepšího, co byste měli během následujících měsíců o mobilitě vědět. Jaké novinky si pro vás štáb připravil, a které by vám tedy neměly uniknout?

Pro koho je kompaktní crossover? Řidička by mohla ocenit design a praktičnost Škody Kamiq Monte Carlo. Řidič třeba to, že s manuálem a motorem 1,5 TSI je za volantem i zábava. Ale třeba to bude naopak! Proto do škodovky posadíme také ostřílenou instruktorku offroad jízdy.

Ani nejzkušenější automobilový expert nekupuje auto jen na základě objektivních, racionálních důvodů. Prostě si chce koupit vozidlo, které se mu taky líbí. Z toho důvodu do bazarové rubriky zařadíme Nissan Juke, který není volbou rozumu. Byla by však chyba jej zavrhnout…

Dostanete-li k narozeninám test deseti motorek dle vlastního výběru jako Pavel Liška, chcete to mít ve vlastní režii. Tentokrát ale oslavence překvapíme. Supersportovní motorku, na které bude sedět poprvé v životě, otestuje na okruhu. A s Yamahou R7 si rovnou i zazávodí!

Novinkové modely pro práci, pro rodinu i zábavu. Exkluzivní kousky, ale i stroje, které si může dovolit prakticky každý. e-Salon 2022 ukázal, v čem budeme jezdit třeba už příští rok. Zjistíme, jak na tom budou dobíječky nebo zda se brzy zbavíme čoudících rozvážkových dodávek.

Být mezi finalisty auta roku, to už něco znamená. Peugeot něco takového zažil například s typem 405 v roce 1988. Kam se ovšem posunula řada 400 teď? Vrcholná verze nového Peugeotu 408 GT vypadá na pohled dobře. Tak uvidíme, zda nás přesvědčí i na zatáčkovitých silnicích.

Takový bude další premiérový pořad Autosalon. Ultimativní testy, bez salónních rukaviček, prostě na krev a na dřeň a holou karoserii! Nezapomeňte sledovat také web www.autosalon.tv, kde se objeví bonusy k materiálům z pořadu. Tedy to, co se do pořadu nevešlo, ale stojí za vidění. Bavte se s námi a nezapomeňte – i tentokrát to bude jízda!

You may also like...