Autosalon 23: Test jízdních asistentů, Harley-Davidson Nightster, pravidla pro track day

Zajímají vás novinky ze světa automobilismu? Sledujte Autosalon ve středu 8. června ve 20.15 na Prima COOLSvět silných motorů, nablýskaných karoserií, testů, ale také zajímavých odhalení. Přesně takový je Autosalon, a je tedy dobře, že vám ani tentokrát neunikne. Řešit se za volantem, vedle volantu i pod kapotou bude ledacos. Na co se můžete těšit? Jaké novinky jsou nezbytné nejen ke všeobecnému rozhledu, ale také při rozhodování o koupi nového vozu? Tady jsou…

Kopec legrace v podání Autosalonu nebude žádná kašírovaná televizní estráda, ale těžký offroad a reálný test jízdních asistentů. Takže možná chlapskou verzi Toyoty RAV4 s názvem Adventure čeká rande se stromem nebo se svodidly. Ale třeba ji dost podceňujeme…

Nejlevnější, nejlehčí, nejsportovnější – takové přívlastky sedí na nový Harley-Davidson Nightster. Takže by se značka, co se hodí spíš pro usedlejší pány, mohla zalíbit i bývalému závodníkovi MotoGP Lukáši Peškovi.

Pomalu dovnitř, rychle ven. Předjíždět jen tehdy, když o vás ten před vámi ví. Nepřefoukat pneumatiky. Často měnit motorový olej. Tzv. track day není však jen o starostech a pravidlech, ale především o zábavě. Předvedeme ji s nadupaným čtyřválcem i s V8 ze stáje Mercedes-AMG!

Sociální sítě, nástěnka supermarketu, všemožné weby – ojeté auto dnes nakoupíte všude. I když ale má kupující ze zákona nějakou právní ochranu, je v nákupu ojetiny dost riziko. Přitom i laik dokáže rozpoznat podvodnou bazarovku od té hezké. Poradíme, jak na to!

Takový bude další premiérový pořad Autosalon. Ultimativní testy, bez salónních rukaviček, prostě na krev a na dřeň a holou karoserii! Nezapomeňte sledovat také web www.autosalon.tv, kde se objeví bonusy k materiálům z pořadu. Tedy to, co se do pořadu nevešlo, ale stojí za vidění. Bavte se s námi a nezapomeňte – i tentokrát to bude jízda!

Foto: Toyota CE

You may also like...