Autosalon 5 představí auto na české silnice, ojetinu, která neudělá ostudu a extravaganci vs. klasiku

Baví vás svět rychlých motorů, ekonomických motorů, ale hlavně – krásného designu? Pak jste tu správně. Autosalon tohle všechno nabízí. Už ve středu. A zde je malá ochutnávka toho nejlepšího, co byste měli během následujících měsíců o mobilitě vědět. Jaké novinky si pro vás štáb připravil, a které by vám tedy neměly uniknout?

Není ještě konec zimy, a české silnice nižších tříd už připomínají rozvojové země. Kus pěkného asfaltu abyste pohledali. Proto by se hodilo vozidlo, které díry nejen odfiltruje, ale taky se na ně dopředu připraví. Nová DS 7 to prý zvládne. Nebude se však na okreskách moc naklánět?

Zajímají vás novinky ze světa automobilismu? Sledujte Autosalon ve středu 1. února ve 20.15 na Prima COOL.

Dá se za 150 000 korun pořídit ojetina, která neudělá ostudu, neprodraží se na servisu a jezdí levně? Mohl by to být Opel Astra generace J s naftovým motorem. Jako vždy záleží na motorizaci a stavu konkrétního vozu. Víc už prozradí naši odborníci s více než dvacetiletou praxí.

Koukat na pěkná auta je fajn, ale lepší je se v nich svézt. Jednou z možností jsou soutěže, kde se nedávno hrálo o jízdu v závodním speciálu Hyundai i30 N TCR. Jen aby ale výherci nakonec nelitovali. Protože TCR, co do odstředivé síly v zatáčkách, připomíná spíš akrobatické letadlo.

Mitsubishi Eclipse Cross

Pořad Autosalon sledují stejnou měrou diváci, co mají rádi auta klasického designu se spalovacím motorem, ale i ti, kteří raději něco extravagantního. Proto otestujeme praktické SUV Volkswagen T-Cross a také stylové kupé-SUV Volkswagen Taigo. A kdo chce něco výjimečného i po technické stránce, měl by sledovat test Mitsubishi Eclipse Cross PHEV. Nemá totiž převodovku, ale zato tři motory!

Takový bude další premiérový pořad Autosalon. Ultimativní testy, bez salónních rukaviček, prostě na krev a na dřeň a holou karoserii! Nezapomeňte sledovat také web www.autosalon.tv, kde se objeví bonusy k materiálům z pořadu. Tedy to, co se do pořadu nevešlo, ale stojí za vidění. Bavte se s námi a nezapomeňte – i tentokrát to bude jízda!

You may also like...