Autosalon 52 na Primě: Terénní bomba Suzuki Jimny, nejtěžší kousek sezony a řízení bez držení volantu

Tento týden přiveze Autosalon, stejně jako v jiných týdnech, mnoho testů, vychytávek a inspirace. Pozor, posvítíme si na to nejlepší z toho, co jsme v uplynulém období vyzkoušeli. Crossovery, offroady, pitbiky… Co vše stojí za to ověřit, připomenout si, otestovat? Je toho hodně, takže k věci.

Vánoční speciál Autosalonu se ponese v duchu toho nej, co jsme vyzkoušeli. Titul nejtěžší kousek dostává bezpochyby bojové vozidlo pěchoty CV90. Jak se bude za jeho kniplem cítit expert Pepa, zvyklý na jízdní asistenty?

František kolegy peskuje, když nedrží pořádně volant. Takže tři čtvrtě na tři a pěkně oběma rukama. Působí proto nepochopitelně, že bude řídit kamion bez držení volantu. Nejdelší testovaný vůz má ale své vychytávky…

Kolik dárků se dá uvézt pro děti z dětského domova v malém crossoveru? Dá se v takovém autě přebalovat dítě? A můžeme proměnit Hyundai Kona Hybrid v pojízdnou kancelář? Nejmateřštější z testovaných vozů dostala Tereza.

Offroadový, offroadovější, nejoffroadovější – takovou nálepku dostal jeden z nejmenších teréňáků, který ale zvládne kousky, že byste koukali! Suzuki Jimny nazveme právem malou terénní bombou!

Pepa Sršeň nesnáší elektrický motorky, kupodivu už ale nejednu otestoval, takže to asi nebude tak horký. Na cokoli ho posadíte, dá hned plnej „heft“. Uvidíme, zda to bude i případ nejulítlejšího elektrického pitbiku.

Takový bude další premiérový pořad Autosalon. Ultimativní testy, bez salónních rukaviček, prostě na krev a na dřeň a holou karoserii!

Nezapomeňte sledovat také web www.autosalon.tv, kde se objeví bonusy k materiálům z pořadu. Tedy to, co se do pořadu nevešlo, ale stojí za vidění. Bavte se s námi a nezapomeňte – i tentokrát to bude jízda!

You may also like...