Další Autosalon na Primě přinese něco luxusu, něco oblud, a především návod, který vám pomůže správně se rozhodnout

Zajímají vás novinky ze světa automobilismu? Sledujte Autosalon nově ve středu 23. září ve 20.15 na Prima COOL a v reprízách v sobotu 26. září v 8.25 na Primě, případně ten samý den ve 23.45 na CNN Prima NEWS.

Spousta lidí se ptá: „Mám si pořídit Golf, Octavii, nebo Hyundai i30?“ Test modernizovaného Korejce v aktuálním pořadu Autosalon vám možná předloží správnou odpověď. A vy už nebudete tápat, která varianta je správně. Nenechte si ujít test, který se rozhodně při dalších nákupech bude hodit.

Sršeň vysvětlí, a to nejen motorkářům, co to je „cenduro“. Za názorný příklad si vezme Suzuki V-Strom a během testu nostalgicky zavzpomíná na první ročníky Rallye Paříž–Dakar. A bude na co se dívat, tak si to nenechte ujít. Ujet. Profrčet kolem sebe, aniž byste zaznamenali…

Pepa přiveze do Autosalonu dvě hrozivé obludy. Náklaďáky s podivnou konstrukcí, kterou mohou neslušně strčit mostům pod sukně. Proč a kvůli čemu to dělají a kdo na nich spustí „jitrnicový poplach“, je zatím tajemství. Jen prozradíme, že jde o jediné dva takové stroje v České republice a jejich přesný název zní –mostní prohlížečky.

Pokud jste mladí, ambiciózní a taky trošku víc bohatí, určitě zbystříte během testu vozu Rolls Royce Dawn Badge. Miluje černou, vysoký výkon a jako jeden z mála Rollsů nespolečensky dost hlasitě prdí do výfuku. Je to únosné v dnešní době pálení ekologických čarodějnic?

Ultimativní testy, bez salónních rukaviček, prostě na krev a na dřeň a holou karoserii! To bude aktuální pořad AUTOSALON. Nezapomeňte sledovat také web www.autosalon.tv, kde se objeví bonusy k materiálům z pořadu. Tedy to, co se do pořadu nevešlo, ale stojí za to vidět. Bavte se s námi a nezapomeňte – i tentokrát to bude jízda!

Print Friendly, PDF & Email

You may also like...