Autosalon 53: Speciality pro milovníky rychlých kol, motorkářská sezona a test elektrického skútru

Zajímají vás novinky ze světa automobilismu? Sledujte Autosalon ve středu 30. prosince ve 20.15 na Prima COOL a v repríze v sobotu 2. ledna v 7.25 na Primě.

Na poslední díl roku připadají tradičně vozidla, která jsou speciální. Buď jsou náročná na ovládání, nebo jsou výjimečná třeba tím, jaké měla majitele. Jako v případě Armstrongu Siddeley z roku 1959, který patřil sultánovi!

Říká se, že se „posadíte za volant“. V případě speciálů tam ale volant vůbec nemusí být. Ve dvoumístném roadsteru Sigma TN proto nejdřív volant namontujeme, a až poté vyzkoušíme, co umí tahle formule určená pro běžný provoz.

Každý někdy naboural – a kdo říká, že ne, bourá dodnes. Důležité je pak co nejdříve znovu řídit. Když ale spadnete z motorky jako Tereza, a hned na ni nenasednete, je z toho blok. Test elektrického skútru proto pro ni bude výzvou!

Motorkářská sezona nekončí, pokud máte enduro nebo čtyřkolku. V tom druhém případě se zdá, že takový stroj může řídit i úplný začátečník. Omyl! Chce to zkušenosti a cit. Dokonce i Pepa Sršeň ze čtyřkolky několikrát spadne.

Takový bude další premiérový pořad Autosalon. Ultimativní testy, bez salónních rukaviček, prostě na krev a na dřeň a holou karoserii!

Nezapomeňte sledovat také web www.autosalon.tv, kde se objeví bonusy k materiálům z pořadu. Tedy to, co se do pořadu nevešlo, ale stojí za vidění. Bavte se s námi a nezapomeňte – i tentokrát to bude jízda!

Print Friendly, PDF & Email

You may also like...