Autosalon na Primě: Čím na rodinné výlety, nezničitelné Subaru a vodíkové SUV

Zajímají vás novinky ze světa automobilismu? Sledujte Autosalon ve středu 11. ledna ve 20.15 na Prima COOLBaví vás svět rychlých motorů, ekonomických motorů, ale hlavně – krásného designu? Pak jste tu správně. Autosalon tohle všechno nabízí. Už ve středu. A zde je malá ochutnávka toho nejlepšího, co byste měli během následujících měsíců o mobilitě vědět. Jaké novinky si pro vás štáb připravil, a které by vám tedy neměly uniknout?

Hromadná doprava sakra podražila. Nejedna rodina si tak jednodenní výlet autobusem rozmyslí. Přitom jízda minibusem zlevnila, nově se totiž nabízí i v plně elektrické verzi. Navíc svezení v devítimístném Citroënu ë-Spacetourer není žádné economy class, ale nezadá si s první třídou.

Rozbité silnice, sněhová kalamita, odtahová služba – nic z toho nemusí zajímat majitele bazarového Subaru Forester. Všude projede, je spolehlivé a téměř nezničitelné. Ale samozřejmě i tady se najdou nějaké věci, na které si musíte dát pozor. Proto nevynechejte bazarovou rubriku!

Auto, co čistí vzduch – to budou asi fake news. Ale když to říká redaktor Autosalonu, tak na tom nejspíš něco bude. Hyundai Nexo nejenže nemá žádné emise, ale skutečně zlepšuje kvalitu ovzduší. Jak to funguje, předvede Radka Amazonka, která tohle vodíkové SUV i natankuje.

Jen pro pořádek: V lese lze sbírat klestí pro vlastní potřebu. A na polní cestě můžete jezdit bez helmy, protože nejde o veřejnou komunikaci. Za všechno, co ale provede Pavel Liška na čtyřkolce Yamaha a s dřívím, ovšem neručíme. Nakonec je to jeho dárek, jako ta čtyřkolka…

Normální auto, za normální cenu, co má normální ovládání palubních funkcí, normální manuální převodovku a pod kapotou normální benzínový motor. Třeba ale s modernizovanou Kia XCeed 1,5 T-GDI bude abnormálně dobré svezení. Co, Pepo? 😉

Takový bude další premiérový pořad Autosalon. Ultimativní testy, bez salónních rukaviček, prostě na krev a na dřeň a holou karoserii! Nezapomeňte sledovat také web www.autosalon.tv, kde se objeví bonusy k materiálům z pořadu. Tedy to, co se do pořadu nevešlo, ale stojí za vidění. Bavte se s námi a nezapomeňte – i tentokrát to bude jízda!

You may also like...