Autosalon 11: Test SUV bez servítků, návrat do budoucnosti a které bazarovky nebrat

Zajímají vás novinky ze světa automobilismu? Sledujte Autosalon ve středu 15. března ve 20.15 na Prima COOL.

Baví vás svět rychlých motorů, ekonomických motorů, ale hlavně – krásného designu? Pak jste tu správně. Autosalon tohle všechno nabízí. Už ve středu. A zde je malá ochutnávka toho nejlepšího, co byste měli během následujících měsíců o mobilitě vědět. Jaké novinky si pro vás štáb připravil, a které by vám tedy neměly uniknout?

Subaru Forester

Když se kácí les, létají třísky. Testuje-li se ovšem nový model, novináři jsou až moc opatrní. V Autosalonu si však servítky brát nebudeme! Když SUV, tak ho vezmeme do terénu – a rovnou si střihneme závod. Že ze Subaru Forester na konci testu něco upadne, nám snad diváci prominou…

V čem budeme jezdit v roce 2033? To vám nikdo nepoví. Ledaže by měl křišťálovou kouli. I když, Autosalon umí docela dobře věštit budoucnost. Před deseti lety jsme totiž přesně trefili současný stav automobilismu. Vrátíme se proto v čase na Tokio Motor Show 2013.

„Udělej si sám“ se v době, kdy se obrací každá koruna, stalo hodně populární. Dáváme vám proto tipy, jak třeba i bez odborné pomoci zjistit, od jaké bazarovky ruce pryč. Svépomocí zvládnete i některé servisní úkony. Stačí sledovat Pepu Sršně, který si připravuje motorku na sezonu.

Milion a půl stojí kdejaké tuctové SUV nebo elektromobil. Za stejnou částku lze ovšem pořídit i ne moc jeté, spolehlivé a řidičsky velmi zábavné auto snů. Musíte však vědět, jak Porsche 911 997 z roku 2010 řídit, aby se ze snu nestala noční můra. A klidně i bokem – předvedeme!

Takový bude další premiérový pořad Autosalon. Ultimativní testy, bez salónních rukaviček, prostě na krev a na dřeň a holou karoserii! Nezapomeňte sledovat také web www.autosalon.tv, kde se objeví bonusy k materiálům z pořadu. Tedy to, co se do pořadu nevešlo, ale stojí za vidění. Bavte se s námi a nezapomeňte – i tentokrát to bude jízda!

You may also like...