Autosalon poradí co kontrolovat u bazarovek a ukáže, jak se jezdí škodovkou po Toskánsku

Svět silných motorů, nablýskaných karoserií, testů, ale také zajímavých odhalení. Přesně takový je Autosalon, a je tedy dobře, že vám ani tentokrát neunikne. Řešit se za volantem, vedle volantu i pod kapotou bude ledacos. Na co se můžete těšit? Jaké novinky jsou nezbytné nejen ke všeobecnému rozhledu, ale také při rozhodování o koupi nového vozu? Tady jsou…

Dobrý řidič se v Itálii označuje jako „autista“. Tak ukážeme Italům, jak se jezdí po Toskánsku se sportovním kupé v jedovatě zelené barvě. Ale Ferrari to nebude. Půjde o nejexkluzivnější model z Mladé Boleslavi!

O pravý italský supersport ovšem nepřijdete. Upravené Lamborghini o výkonu 1180 rozpálíme na 385 km/h! Samozřejmě, že na uzavřené trati a na správně nafoukaných kvalitních letních sportovních pláštích.

Zajímají vás novinky ze světa automobilismu? Sledujte Autosalon ve středu 13. dubna ve 20.15 na Prima COOL.

Bazarovka za 300 000 Kč, to už musí být „libovka“. Omyl, můžete pěkně naletět! Určitě vyzkoušejte, že dobře řadí, topí atp. Víc o prověření VW Passat B8 Variant a Škody Superb III Combi prozradí naši odborníci.

70 koní – hodně, nebo málo? Na motorku, co nemá nadváhu ani kapotáž, a má hlavně pobavit, myslíme, je takový výkon ažaž. Ale necháme na CFMOTO 700CL-X Sport pořádně svézt Lukáše Peška, ať to rozsekne!

Automobil pro rodinu, co s přehledem zvládne českou rozbitou okresku, jezdí levně, moc nestojí, a ještě vypadá k světu – Dacia Duster LPG by takovým vozem mohla být. Ale znáte to, žádné auto není dokonalé…

Takový bude další premiérový pořad Autosalon. Ultimativní testy, bez salónních rukaviček, prostě na krev a na dřeň a holou karoserii! Nezapomeňte sledovat také web www.autosalon.tv, kde se objeví bonusy k materiálům z pořadu. Tedy to, co se do pořadu nevešlo, ale stojí za vidění. Bavte se s námi a nezapomeňte – i tentokrát to bude jízda!

You may also like...