Bára Štěpánová a Martin Zounar stráví léto na hradech a zámcích

Když se něco pravidelně opakuje, časem to začneme nazývat tradicí. A právě proto už dne můžeme každoroční letní program hereckých hvězd Báry Štěpánové, Martina Zounara a Martina Pošty nazvat tradičním. Zatímco většina herců si bude užívat zasloužených divadelních prázdnin, tohle trio se, letos již popáté, vydalo rozzářit noční hrady a zámky.  Již pátou sezónu na prknech co znamenají svět, rozdávají radost s veselým a napínavým příběhem na motivy povídky Oscara Wilda. Divadelní komedie pod širým nebem, Strašidlo cantervillské, právě vyrazila na tour po celém Česku.

Známý příběh, se známými herci a opravdovým strašidlem, to je motto divadelní hry Strašidlo cantervillské. Možná si ještě pamatujete jeho filmovou verzi roku 1989 s Jiřinou Bohdalovou a Jiřím Bartoškou. Skvělé obsazení si užijete i letos v rámci téhle atraktivní letní divadelní tour pod širým nebem. Martin Zounar jako Hiram B. Otis, americký velvyslanec, kupující zámek lorda Cantervilla, vzhlednou nemovitost zatíženou varováním o nadpřirozených jevech. Bára Štěpánová v roli paní domu Ms. Umneyové, která z pozice svého postavení na zámku, všechno ví a všechno zná. Martin Pošta se převtělí do postavy sira Simona de Cantervill, strašidla, které jen těžko hledá klid a pohodu pro výkon svých povinností.

Celkem třicetkrát se rozehraje původní příběh na tajemných nádvořích vybraných moravských a českých zámků, které svým půvabem dotvoří děj tohoto představení. Více informací naleznete na webu projektu a FB stránce projektu.

You may also like...