Během Netatmo Black Week vybavíte svoji chytrou domácnost až o 50 % levněji

Společnost Netatmo, výrobce inteligentních zařízení pro bezpečnější a pohodlnější domov, si pro zákazníky připravila u příležitosti Black Friday nové výhodné nabídky. Akce Black Week se koná na e-shopu Netatmo od 17. do 28. listopadu.

V rámci Black Week budou vybrané produkty k dostání na webových stránkách Netatmo až s 50% slevou. Minimální slevu 30 % lze využít na celou škálu inteligentního vybavení domácnosti. Zvýhodněné nabídky se týkají následujících produktů:

  • Inteligentní meteostanice, která analyzuje vnitřní a venkovní prostředí v reálném čase. V případě, že se kvalita vzduchu zhorší a je potřeba vyvětrat, meteostanice odešle upozornění na chytrý telefon uživatele. Umožňuje také sledovat změny v prostředí prostřednictvím historie dat. (−33 %)
  • Doplňky k inteligentní meteostanici: inteligentní anemometr měří rychlost a směr větru (−30 %), inteligentní srážkoměr měří množství a intenzitu dešťových srážek (−30 %), a přídavný inteligentní interiérový modul, který umožňuje domácí meteostanici monitorovat ovzduší v další místnosti.
  • Inteligentní termostat navržený designérem Philippem Starckem pomáhá šetřit elektrickou energii, aniž by uživatelé museli slevit ze svého pohodlí. (−33 %)
  • Inteligentní modulační termostat prostřednictvím protokolu Open Therm spolupracuje s kotli s modulací výkonu. Díky tomu je ovládání teploty v domácnosti přesnější. (−30 %)
  • Inteligentní interiérová kamera s funkcí rozpoznávání obličeje. V případě vloupání do domu odešle kamera v reálném čase upozornění do chytrého telefonu uživatele. (−40 %)
  • Doplňky pro inteligentní interiérovou kameru: inteligentní snímače pro detekci otevřených oken a dveří (-30 %) a inteligentní interiérová siréna pro aktivní odstrašení zlodějů (−30 %)
  • Inteligentní venkovní kamera v reálném čase odesílá upozornění na chytrý telefon uživatele, pokud na jeho pozemek vstoupí cizí osoba. Kamera dokáže rozlišit lidi, vozidla a zvířata. (−30 %)
  • Inteligentní detektor kouře v případě požáru spustí alarm o hlasitosti 85 dB a odešle okamžité oznámení na chytrý telefon uživatele. Výdrž baterie alarmu odpovídá jeho životnosti, která činí 10 let. (−25 %)
  • Inteligentní detektor oxidu uhelnatého v reálném čase měří hladinu oxidu uhelnatého ve vzduchu. Tento potenciálně smrtící plyn je neviditelný, bez zápachu a může být vydáván jakýmikoliv spotřebiči spalujícími plyn (kotel, krb, plynový sporák aj.). (−30 %)
  • Inteligentní senzor kvality ovzduší v interiéru měří kvalitu vzduchu, úroveň vlhkosti, teplotu i hluk, a pomáhá tak vytvářet zdravější domácnost. (−40 %)

Sleva se letos poprvé vztahuje také na několik produktových balíčků Netatmo, které najdete na webových stránkách.

Akce Black Week společnosti Netatmo se koná od čtvrtka 17. listopadu do pondělí 28. listopadu 2022 na webové stránce shop.netatmo.com.

Nabídka platí do 28. 11. 2022 do 24:00. Vztahuje se na nákupy prostřednictvím aplikací Netatmo
a zboží označené „-40 %“, „-50 %“, „Black Week“ na netatmo.com. Platí do vyprodání zásob. Jeden zákazník může zakoupit maximálně 3 identické položky. Nelze kombinovat s jinými aktuálními nabídkami na vrácení peněz. Platí pouze pro jednotlivce, ne pro další prodej.

Netatmo je jedním z lídrů v oblasti chytré domácnosti, který navrhuje a vyrábí intuitivní inteligentní zařízení pro bezpečnější a komfortnější domov.

You may also like...