Benefiční klavírní koncert pro organizaci SOS dětské vesničky

Spolek Johnyho Newmana ve spolupráci se studenty Katedry multimédií Vysoké školy ekonomické v Praze pořádají benefiční klavírní koncert na podporu organizace SOS dětské vesničky.  Koncert Hraní pro hraní se uskuteční v úterý 10. prosince 2019 od 19:00 v Aule Matematicko-fyzikální fakulty Univerzity Karlovy na Malostranském náměstí.

Hraní pro hraní” je prvním z plánovaného cyklu koncertů vážné hudby na podporu organizace SOS dětské vesničky, která pomáhá dětem ohroženým ztrátou rodičovské péče. Mezi vystupujícími se spolu se zakladatelem Spolku Johnyho Newmana Janem Novákem objeví držitelka 2. ceny ve Smetanovské mezinárodní klavírní soutěži Lucie Langerová, oceňovaný slovenský klavírista Adam Stráňavský a klavírista a uznávaný pedagog Filip Hořínek.  Na programu budou nejkrásnější skladby od J. S. Bacha, Ference Liszta, S. Rachmaninova a dalších světoznámých skladatelů. 

Vstupenky v hodnotě 300 Kč a 250 Kč pro studenty lze zakoupit na www.hraniprohrani.cz, kde se také dozvíte bližší informace o koncertu. Pro více informací o organizaci SOS dětské vesničky navštivte www.sos-vesnicky.cz.

Print Friendly, PDF & Email

You may also like...