Benefiční koncert pro pacienty s ALS: Společně proti bezmoci

Benefiční koncert pro pacienty s ALS proběhne 14. října v Pražské křižovatce.  Po koncertu vystupující VIP a další osobnosti z kalendáře pokřtí kalendář a zároveň proběhne autogramiáda.

Účinkující: Daniela Písařovicová, Ondřej Gregor Brzobohatý, Lenka Dusilová, Ondřej Ruml, Tamara Klusová, David Kraus, Annamária d’Almeida, Kateřina Pechová, Epoque quartet, Pavel Batěk a projekt Salomé a kapela Jamaron.

Minulý ročník se nemohl z důvodu pandemie koronaviru uskutečnit. Hudbu milujeme, benefiční koncert je naše tradice, a tak jsme se rozhodli i přes všechny nesnáze “ neházet flintu do žita“ a stanovili jsme termín na 14.10.2021. A pevně věříme, že letošní koncert bude, kultura opět ožije a my se společně s našimi pacienty, podporovateli a milovníky dobré hudby setkáme v překrásném prostoru Pražské křižovatky.

V průběhu večera se můžete těšit na mnohá hudební ale i umělecká vystoupení a společně s Alžbětou Jungrovou pokřtíme kalendář pro rok 2022.

V roce 2017 jsme dávali dohromady 4 slova, která nejvíc vystihují to, co spojuje pacienty s ALS a jejich rodiny!

Láska! Odhodlání! Přátelství! Bojovníci!

A proto letošní koncert v Pražské křižovatce bude věnován právě jim bojovníkům, přátelům, láskám a odhodlaným pečujícím. Našim cílem je vybrat co nejvyšší částku, která bude využita na osobní asistenci a pomoc pro pečující.

Pražská křižovatka (kostel sv. Anny), 14.10.2021 od 20. hod.
Vstupenky lze zakoupit v síti Ticketmaster.
Koncert pořádá Alsa, z.s. 

 

You may also like...