Beseda spisovatelky Hany Hindrákové „Můj africký příběh“ proběhne ONLINE

Spisovatelka Hana Hindráková, autorka čtivých románů z afrického prostředí, přináší pro své čtenářky a čtenáře novinku. Vzhledem ke stávající situaci se rozhodla začít pořádat besedy online. Cyklus besed se jmenuje Večery pod banánovníkem.

Jako první si mohou čtenáři a čtenářky poslechnout autorčinu nejpopulárnější besedu Můj africký příběh, kde se dozví, co spisovatelku, cestovatelku, bývalou dobrovolnici a zakladatelku projektu Dárky s myšlenkou přivedlo do Afriky a jak se od dobrovolnictví dostala k psaní románů z afrického prostředí. Její poutavé vyprávění o Keni je doplněné fotografiemi a videem.

Beseda proběhne ONLINE v úterý 20. října 2020 od 19:00. Jediné, co je k účasti na besedě potřeba, je počítač nebo jiné zařízení s připojením na internet. Žádný speciální program není třeba. Vstupenka je k zakoupení na tomto odkazu: https://www.darkysmyslenkou.cz/muj-africky-pribeh-2/online-beseda-muj-africky-pribeh/.

„V rámci Večerů pod banánovníkem se čtenářky a čtenáři mohou těšit i na další moje besedy jako jsou Kontrasty Keni, Lék nebo Zabiják či Ukradené dětství,“ říká spisovatelka, která už se na besedy velmi těší, protože jí pravidelné setkávání s jejími čtenářkami a čtenáři chybí.

Hana Hindráková, www.hindrakova.cz, www.africkepribehy.cz

You may also like...

1 Response

  1. 16.10.2020

    […] Odkaz na pozvánku na ONLINE beseduVstupenka je k zakoupení na tomto odkazu Odkaz na web autorky Category: Aktuality a novinkyOd Miroslava Ruprechtová16.10.2020 Sdílet tento příspěvek Share on FacebookShare on Facebook […]