BILLA odmění své kolegyně a kolegy speciálním vánočním bonusem

Obchodní řetězec BILLA odmění své kolegyně a kolegy na prodejnách, centrále i v logistice dárkovými vánočními poukázkami v hodnotě až 2 500 korun. Chce jim touto cestou poděkovat za obětavou práci a pracovní nasazení v uplynulém roce. Během Vánoc upraví BILLA také svoji otevírací dobu.

Zaměstnanci v maloobchodním odvětví se každodenně starají o to, aby zajistili zásobování obyvatel v České republice základními potravinami. BILLA si jejich odhodlání a nasazení velmi váží, proto i letos odmění své kolegyně a kolegy speciálním bonusem ve výši 2 500 korun v podobě dárkové karty. Nové členky a členy BILLA týmu, kteří pracují pro společnost méně než jeden rok, odmění BILLA dárkovou kartou v hodnotě 1 000 Kč. „Energie a úsilí, které naše kolegyně a naši kolegové každodenně do své práce vkládají, si nesmírně ceníme. Chceme jim proto touto cestou za odvedenou práci a servis, který zákazníkům poskytují, poděkovat,“ říká Liam Casey, generální ředitel BILLA Česká republika.

S blížícími se vánočními svátky představila BILLA také svou upravenou otevírací dobu. Před Štědrým dnem ponechá své prodejny otevřené dle běžné otevírací doby, oproti loňsku otevírací dobu neprodlouží. Na Štědrý den naopak ponechá prodejny BILLA otevřené do 11.45 hodin a umožní zákazníkům obstarat si ještě během dopoledních hodin čerstvé potraviny a suroviny, které jim na sváteční den budou chybět. BILLA tak reaguje na přání a podněty zákazníků, kteří v uplynulém vánočním období prodloužené otevírací doby před vánočními svátky nevyužili a naopak žádali, aby společnost nechala prodejny otevřené na Štědrý den. Kolegové, kteří nastoupí na Štědrý den do práce, dostanou za tento den 2,2násobek své běžné mzdy.

Během navazujících vánočních svátků, tedy 25. a 26. prosince, zůstanou prodejny BILLA zavřené.

Pro vánoční nákupy budou zákazníci z Prahy, Brna, Mladé Boleslavi a jejich okolí moci využít také e-shop BILLA. Na www.shop.billa.cz nakoupí všechny oblíbené produkty z prodejen a nákup navíc obdrží už 3 hodiny po objednání. Na zákazníky, kteří se rozhodnou e-shop vyzkoušet, čeká na první 3 nákupy sleva 10 % a malý dárek.

Veškeré informace o upravené otevírací době prodejen BILLA naleznou zákazníci na webových stránkách.

You may also like...