BILLA spouští další věrnostní kampaň, nabízí keramické nádobí Moods

Být členem BILLA Bonus clubu se vyplatí. misky a hrnky od belgické značky Moods. Oproti běžné ceně tak zákazníci mohou pořídit zboží až o 77 procent výhodněji. 

Keramické nádobí Moods je belgická inspirativní značka, která proměňuje každodenní stolování v zážitek. Řetězec BILLA ve své aktuální kampani od této značky nabízí designové hrnky, misky, velké talíře na hlavní chod, malé dezertní talíře ve dvou barevných provedeních, a to v bílé a tmavě šedé. V nabídce je dále dětská jídelní sada. Celkem tak členové BILLA Bonus clubu mohou vybírat z 9 základních kuchyňských kousků se slevou až 77 procent. Pro získání předmětů z kampaně Moods stačí využít klubové body a doplatit zbylou částku. Bodové rozmezí se pohybuje od 55 do 70 a doplatek od 129, 90 korun do 169, 90 korun.  

„Pro zákazníky s kartou BILLA Bonus club se pravidelně snažíme přicházet se zajímavými kampaněmi, ve kterých budou moci vyměnit své nasbírané body za nákupy. Věříme, že nádobí značky Moods mnohé z nich potěší,“ uvedla Dana Bratánková, manažerka korporátní komunikace BILLA ČR.

Jak se stát členem BILLA Bonus clubu? 

V případě, že ještě nejste členem BILLA Bonus clubu, ale rádi byste se zúčastnili této akce, stačí udělat následující. Buď vyplňte registrační formulář u pokladny, kde po vyplnění ihned dostanete věrnostní kartu, nebo si jednoduše stáhněte do mobilu aplikaci BILLA Czech. Dále stačí už jenom nakupovat v BILLE a sbírat body. Při každém nákupu od 50 Kč získáte 1 BILLA bod. Další body budou automaticky přičítány za každých dosažených 50 Kč při nákupu. Více informací, jak se do klubu přihlásit, zákazníci naleznou na www.billa.cz

You may also like...