Blíží se veletrh FOR PETS, bohatý program přinese to nejlepší ze světa mazlíčků

Jedenáctý ročník oblíbeného veletrhu chovatelských potřeb pro domácí zvířata FOR PETS se odehraje letos na podzim! Čtyřdenní akci můžete navštívit v prostorách výstaviště PVA EXPO PRAHA v Letňanech od čtvrtka 21. do neděle 24. října 2021. Akce je vhodná nejen pro majitele zvířecích miláčků, ale díky pestrému programu také pro rodiny s dětmi.

Máte doma parťáka ze zvířecí říše? Váš nejlepší přítel má čumák nebo se plazí? Nebo doma nemáte žádnou zvířecí duši, ale vaše děti zvířátka zbožňují a chtějí se o nich něco dozvědět? Pak si určitě akci FOR PETS zapište do svých diářů. Můžete se těšit na pestrý výběr chovatelských potřeb pro všechny domácí mazlíčky, potěší Vás zajisté významné veletržní slevy na většinu produktů a připraveny jsou i zajímavé přednášky a mnoho atraktivních vystoupení.

A jaké trendy letos přináší výrobci chovatelských potřeb? Co frčí mezi majiteli mazlíčků? Tak právě to na FOR PETS zjistíte. Každopádně nestárnoucím hitem je nechat si svého zvířecího kamaráda profesionálně zvěčnit na fotografii. I na FOR PETS budete mít tu možnost. Zvířecí ateliér u nás tentokrát bude mít respektovaná fotografka Adéla Tůmová.

Na veletrhu se můžete také setkat s kráskou se srdcem na pravém místě Patricíí Pagáčovou. Ta zde osobně představí svůj charitativní kalendář Psí život. Nebo si přijďte na  FOR PETS popovídat s Veronikou Kozubkovou, trenérkou z úspěšné Online psí školy Šťastný pes. Autogramiádu bude mít i psí psycholog Rudolf Desenský a kočičí guru Klára Nevečeřalová. A přítomni budou také milovníci psů herec Martin Zounar, zpěvačka Kamila Nývltová a herečka Bára Štěpánová.

Chcete zažít dobrodružství? Odvážlivci se u nás mohou vyfotit s krajtou královskou  dlouhou 1,5 metru. Pomazlit zde můžete chameleona, bílého ježka, agamu vousatou či baziliška, políbit lze žabku a zblízka vidět netopýra.

Veletrh FOR PETS nabídne i mimořádnou přehlídku všech zakrslých plemen králíků. K vidění bude více než 40 druhů čistokrevných zakrslých králíčků od profesionálních chovatelů Jindřicha Šípa a Nadi Marvanové.

Zvažujete pořízení kočky? Přijďte si k nám zdarma vybrat tu svou lásku kočičí na Umisťovací výstavu koček. Ta se u nás koná tradičně v rámci doprovodného programu pod patronací časopisu HAF & MŇAU. Letos se na ní bude prezentovat 10 útulků a spolků z celé ČR.  V letech 2012-2020 se podařilo na veletrhu FOR PETS umístit celkem 215 koček! Nebo hledáte spíše akci, kde se pobavíte? Ukázka nejmladší sportovní disciplíny se zvířaty, která vznikla ve Švédsku a jmenuje se Králičí hop, Vám určitě vykouzlí úsměv na rtech. Uvidíte i psí sportovce, čtyřnohé psí asistenty i nenahraditelné psí záchranáře.

Máte rádi morčátka? Zajímá vás, jak může morče se svým chovatelem získat v ČR prestižní titul Národní vítěz? Pak si rozhodně nenechte ujít 41st – 44th  Cavy Show For Pets, kde budou k vidění téměř všechna plemena uznaná český standardem. Ovšem chybět nebudou ani odborné přednášky a profesionální poradenství ze světa domácích i volně žijících zvířat.

Pořadatelem veletrhu FOR PETS je společnost ABF. Spolupořadatelem Nadace na ochranu zvířat. Veletrh FOR PETS je jediným odborným veletrhem v Čechách zaměřeným na chov domácích zvířat.

Vstupenky za 120 Kč pořídíte už nyní v předprodeji. Děti do 140 cm mají vstup zdarma. A pozor! Vstupenka na FOR PETS platí i pro souběžně probíhající veletrhy FOR TOYS, FOR BABIES, FOR GAMES a FOR FISHING.

Další informace včetně doprovodného programu najdete na www.for-pets.cz. Těšíme se na Vás!

You may also like...