Bonami otevírá prodejnu na Zličíně, v blízkosti centrálního skladu

Bonami, prodejce nábytku, dekorací a potřeb do domácnosti i na zahradu otevírá svou další kamennou prodejnu, tentokrát v Metropoli Zličín. Obchod o rozloze 150 m2 bude současně výdejnou zboží objednaného přes e-shop. Jeho unikátní poloha jen několik kilometrů od centrálního skladu v Jenči navíc zákazníkům umožní vyzvednout si zboží ve skladu do 30 minut od objednání. Po otevření kuchyňského studia Bonami ve Westfield Chodov v červnu minulého roku jde o další „kamenný počin” prodejce, který propojuje online nákupy s možností offline výběru přímo na prodejně. 

V případě prodejny v Metropoli Zličín si zákazníci mohou zakoupit či vyzvednout sortiment, který znají z e-shopu, osahat bohatý výběr vzorníků barev a materiálů, a v případě, že na prodejně provedou objednávku ze skladu, budou mít daný produkt připraven k vyzvednutí v Jenči do 30 minut.

Každá z Bonami prodejen či showroomů má svá specifika související s konkrétní nabídkou, čehož je příkladem třeba kuchyňské studio na Chodově, nebo právě s klíčovou, logisticky zajímavou polohou, jako je prodejna na Zličíně. Skvělá dostupnost skladu v Jenči, kde se nachází přes 30 000 produktů skladem či showroom pohovek a dalšího nábytku, tak umožňuje prakticky okamžitou expedici objednávek vytvořených zákazníkem na prodejně.


Prodejny jsou pro Bonami důležitou částí skládačky. Slouží k vyzvednutí online objednávek, což dnes dělá na daných trzích skoro třetinu všech objednávek, zákazníci tam také mohou zboží jednoduše vrátit, ale zároveň jsou i důležitým prodejním kanálem. Dvě třetiny tržeb z prodejen jsou výsledkem toho, že se zákazníci přijdou poradit o daném produktu a objednávku udělají na prodejně online. A právě tato prodejna má vzhledem ke své poloze největší příležitost tento potenciál naplnit,” říká Pavel Vopařil, CEO Bonami.

Bonami aktuálně působí na 11 trzích střední a východní Evropy, prodejen má aktuálně 7, a to v České republice, na Slovensku a v Maďarsku. Díky oživení poptávky od zhruba poloviny roku 2023 se firma vrací k růstu a v roce 2024 plánuje další investice do rozvoje jak na českém, tak evropském trhu.

Prodejna Bonami v Metropoli Zličín bude otevřena denně od 9:00 do 21:00.

You may also like...