Boxxi rozváží prémiové potraviny, ryby, maso, delikatesy

Portál Boxxi.cz, který český trh už nějaký ten pátek zásobuje špičkovými, a přesto dostupnými, rybami z islandských moří, rozšiřuje svůj sortiment. Přichází nově s masem a spoustou dalších delikates.

Naši zákazníci začali volat i po kvalitním mase, a tak jsme jim rádi vyhověli a od 7. 6. ho přidáváme do naší nabídky. Stejně jako u ryb se zaměřujeme na malé výrobce, kteří do chovu zvířat dávají skutečně srdce“, vysvětluje rozšíření nabídky Marek Jirovec, zakladatel portálu Boxxi.cz.

A že zákazníkům skutečně vyšli vstříc, dokazuje neskutečných 18 druhů špičkového hovězího, které teď v nabídce mají. Zapátrali v celé republice a našli rodinnou farmu, která splnila jejich vysoké požadavky na kvalitu, etiku a udržitelnost. Rodina Čunátova na Milevsku hospodaří po několik generací a Animal welfare u nich není jen módní slovní spojení. Na nekonečných jihočeských loukách chovají plemeno Simentál, původem ze Švýcarska a oblíbené (a krásné) Charolais z Francie. Díky pestré pastvě a „domácímu“ senu bez chemie, je jejich maso jiné na první ochutnání.

V boxxi.cz na věci nespěchají. Chtějí hlavně opravdovou kvalitu, a na dobré maso se vyplatí počkat. Zatímco u jejich ryb se naopak neztrácí čas, aby byly co nejčerstvější, u masa se vyčkává, až bude tzv. správně vyzrálé anebo dokonce stařené. Kvalita tu má zkrátka vždy přednost před kvantitou. Mistři řeznického řemesla zpracují každý kousek a ničím neplýtvají. Udržitelný chov, kvalita, respekt k přírodě a poctivé řemeslo jsou hodnoty, díky kterým si Rodinná farma Čunát získala u Boxxi.cz důvěru.

Kromě ryb a masa na boxxi.cz pořídíte také spoustu dalších delikates i kvalitní víno. Navštivte www.boxxi.cz a nechte so zlákat pestrou škálou chutí na talíř i do skleničky.

You may also like...