Captain Morgan rozdával zdarma CD Rybičky 48, podpořil tak dobročinnou iniciativu kapely

Captain Morgan pohotově zareagoval na dobročinnou iniciativu kapely Rybičky 48, která se rozhodla uspořádat livesteamový koncert, a zrealizoval bleskovou e-commerce spolupráci s obchodním partnerem alkohol.cz. Celkem značka během pár dnů rozdala přes 150 CD kapely Rybičky 48 ke každé své prodané lahvi a hodnotu z každého CD připsala na konto dobročinné iniciativy kapely. Ta po svém koncertu získala sumu 733 757 Kč, které věnuje Českému červenému kříži pro zajištěný ochranných pomůcek potřebným.

Značka Captain Morgan dlouhodobě podporuje kapelu Rybičky 48 v jejich hudebních aktivitách, podílí se na vydání desek i turné. Tentokrát spojila své síly s kapelou, která se svým koncertem rozhodla pomoct v nelehké situaci těm, kteří to nejvíce potřebují. Na konto k výtěžku z prodaných „vstupenek“, dárcovských SMS a partnerských darů se díky rychle uspořádané akci na e-shopu alkohol.cz mohli podílet i fanoušci značky Captain Morgan. Za každé věnované CD připsala značka jeho hodnotu na dobročinné konto. „Podporovat komunitu ohrožených lidí prostřednictvím již probíhajícího partnerství nám dává velký smysl. Vážíme si snahy kapely Rybičky 48, která se rozhodla v nelehké době připravit velký koncert a celý výtěžek ze vstupenek věnovat Českému červenému kříži. Cílem značky Captain Morgan bylo podpořit kapelu v této dobročinné aktivitě, zároveň zapojit příznivce značky Captain Morgan, a tím získat pro Český červený kříž ještě větší finanční částku,“ komentuje iniciativu Zdeněk Bláha, brand manažer značky Captain Morgan ze společnosti Stock Plzeň – Božkov.

Koncert s názvem Rybičky 48 Corontena Show Live, který proběhl 18. dubna od 20:00 formou livestreamu, se odehrál na velké stage, se světly, pyrotechnikou a dalšími efekty, jak jsou fanoušci zvyklí. Cílem takto velké akce bylo přilákat své fanoušky a přimět je k podpoře symbolickou částkou 100 Kč za „vstupenku“, která jim dala oprávnění ke sledování koncertu. Celý koncert připravili zadarmo, svého honoráře se vzdali ve prospěch Českého Červeného kříže, který peníze vynaloží na nákup ochranných pomůcek, určených zejména pro pečovatelské domy.

You may also like...