Čerti na Čertovce budou. Pořádají pravidelné převozní plavby do Pekla

Zdeněk Bergman, převozník pražský, pro vás i letos připravil na předvečer svátku sv. Mikuláše (5. 12. 2020) již tradiční čertovské plavby pro děti a jejich rodiče. Vltavské břehy zaplní čertovská cháska, ale na palubě celodřevěných lodí budete v teple a bezpečí!

Čerti na Čertovce představují plavby na lodích typu Vodouch. Celodřevěné lodě vplouvají i do známého vodního kanálu – Čertovky. Při 30minutové plavbě vychrlí čerti z břehů na děti a jejich rodiče strašidelné pověsti a příběhy plné ohně. Na Vltavě se potkáte i se samotným andělem a Mikulášem, který hodné děti náležitě odmění! Každé dítě dostane na palubě od Mikuláše za přednesenou básničku český perník. Pro ty zlobivé máme zásobu posledního černého uhlí z Ostravy, o které se postará hornický spolek Praha.

Nenechte si ujít Čertovku plnou odlesků čertovských ohňů. Lodě vyplouvají každých 15 min. od 16:30 do 21:00 hod. z podzemního přístaviště Judita (Křižovnické náměstí č. 3, Praha 1).

Vstupné: 435 Kč / osoba

Na akci je nutné mít zakoupené jízdenky předem. Více informací na www.certinacertovce.cz, kde se nachází i speciální rezervační systém pro tuto akci.

Kontakt: info@certinacertovce.cz, tel. číslo: 737 799 740.

Foto: Jan Hromádko

You may also like...