Česká asociace franchisingu a Eduwin letos představí online konferenci

Konference Franchising fórum, která letos slaví 22. narozeniny, je zaměřena na podnikání formou franchisingu a letos proběhne od 1.4.2024 do 30.4.2024 online. Česká asociace franchisingu (ČAF) ve spolupráci s firmou Eduwin připravili pro laickou i odbornou veřejnost nejen online akci, ale unikátní e-shop, náborové centrum, moderní prezentaci vašich produktů či služeb nebo virtuální procházku vaší firmou. 

3D výstava franchisingu

Součástí konference je Výstava franchisingu. „Výstavní stánky jsme převedli do digitální podoby. Představí se zde téměř 50 konceptů či vystavovatelů formou stánku či prezentace v 3D podobě,“ vysvětluje Jiří Krajča, projektový manažer České asociace franchisingu.

Všichni vystavovatelé mají své 3D expozice, které obsahují jejich prezentační materiály, jako jsou letáky, videa a prezentace. Tyto prvky jsou interaktivní a umožňují návštěvníkům procházet prostředím podobným skutečné výstavě. „Při přípravě expozic si dáváme záležet, abychom vystihli ducha konceptu a ukázali ho v nejlepším světle. Každá místnost je proto originál,“ dodává Jiří Krajča. U každé expozice je možnost zanechat na sebe kontakt, dohodnout si schůzku, vyplnit anketu nebo se prokliknout na oficiální stránky vystavovatelů, kde najde další užitečné informace.


Neomezené možnosti a flexibilní přístup

Další výhodou online výstavy je podle Krajči i to, že doba konání akce není v podstatě omezená, proto kongres a výstava může trvat celý měsíc. „Kongres můžete navštívit opakovaně a kdy vám to vyhovuje. Do programu jsme zařadili přednášky a rozhovory s odborníky z franchisingu. Podnikatelé, kteří se v něm pohybují, představí franchisingové koncepty, zmíní jejich výhody, odlišnosti, vyjmenují důvody, proč je franchising tou správnou volbou, když chcete začít podnikat. Najdete tu i několik bonusových videí na témata, která vás jako podnikatele obohatí. Například o networkingu, řešení soudních sporů pomocí mediace nebo o webináři jako výborném nástroji pro rozvoj byznysu,“ říká Jiří Krajča, projektový manažer České asociace franchisingu. Bonusový program na Franchising fóru reprezentuje hra ve 3D prostředí Riskuj, která pobaví i prověří Vaše znalosti z oblasti franchisingu.

Zaregistrujte se na Franchising fórum a Výstavu franchisingu již dnes! Využijte kód voucheru CAF2024 pro jednoduchou registraci na adrese www.franchisingforum.cz

You may also like...