Chytrý dům z projektu BLACK ROOFS

(Praha) Exkluzivní projekt ve Vysokém Újezdu u Prahy bude sestávat z šestnácti energeticky úsporných a technologicky vyspělých domů, které je již nyní možné zakoupit v předprodeji. Developerská společnost GETBERG, která tvoří domovy v Praze a nejbližším okolí, s potěšením oznamuje, že v sobotu 25. května proběhne den otevřených dveří v prvním domě v rezidenci Black Roofs.

Rezidence Black Roofs se nachází v obci Vysoký Újezd pouhých 15 minut jízdy autem od Prahy. Nabízí chytré řešení bydlení rodinám, které se zajímají o sport, technologie a životní prostředí, a zároveň chtějí být v dojezdové blízkosti hlavního města a letiště. V obci Vysoký Újezd se nachází mateřská i základní škola, zámek a rozvíjející se centrum města, které brzy nabídne i nové restaurace. Jeden kilometr od rezidence se nachází golfové hřiště Albatross a pro milovníky přírody i historie nabízí blízké okolí mnoho možností procházek a výletů na místa, jako jsou třeba lom Velká Amerika, Svatý Jan pod Skalou nebo jedenáct kilometrů vzdálený Karlštejn.

Dvojdomy v rezidenci Black Roofs mají rozlohu 119 m2 a jsou dostupné v jednopodlažní i dvoupodlažní variantě. Jsou vybaveny komfortním podlahovým topením, rekuperačním výměníkem tepla a tepelným čerpadlem pro centrální vytápění. Třívrstvá okna a masivní podlahy chrání domov před únikem tepla a celková energetická úspora je zajištěna také využitím fotovoltaického panelu k přeměně slunečního světla v elektrickou energii. Budovy tak chrání nejen přírodu před ekologickou zátěží, ale jsou i finančně úsporné pro své majitele.

Kamil Dunaj, manažer projektů a designu společnosti GETBERG, o projektu řekl: „Na projekt Black Roofs jsme opravdu hrdí. Jsou to výjimečné objekty nejen vzhledem, ale i konstrukci a způsobem výstavby. Každý dům disponuje moderními a ekologickými technologiemi, díky nímž jsme mohli vytvořit moderní prostor pro život, který je zároveň nízkými provozními náklady šetrný nejen k peněženkám, ale také k přírodě. V GETBERGu říkáme, že jsme „klíčem k vašim snům“. Věříme, že ti, kteří sní o krásném, ekologickém a úsporném domovu, budou hrdými majiteli domů Black Roofs.“

Jednopodlažní domy v rezidenci Black Roofs budou připraveny k nastěhování na konci léta a dvoupodlažní potom na konci podzimu. Zájemci o bližší informace mohou již nyní kontaktovat hot linku 770 686 107, která je funkční i o víkendu, a domluvit si individuální návštěvu lokality včetně odvozu. Více informací o projektu Black Roofs a brožuru ke stažení naleznete na webových stránkách www.blackroofs.cz.

You may also like...