Čtvrteční Autosalon na Primě ukáže ceny ojetin s předponou e, předvede hybridní boxer a další vychytávky

Když se řekne „hybrid“ mnozí se křižují jako by potkali čerta. Je to fakt taková hrůza, nebo mu zkrátka nerozumí? A bude tenhle postoj platit i v případě značky Subaru a jejich motoru e-Boxer? Japonci sice elektřinu a baterie použili, ale zdá se, že v jakémsi rozumném množství, co by řidiče nemuselo vyděsit. Tedy ani vás. Takže jdeme testovat, třeba vás přesvědčíme.

Otázka, kterou ještě nikdo nezkoumal, takže se na ní vrhli naši experti: Jak to vůbec vypadá s takovým hybridem po letech? Dokonce hybridem, co si nese šlechtický titul plug-in? O tom se přesvědčíme v testu Passatu GTE z roku 2016. To víte, parkování zadarmo na modrých zónách v Praze může mnohé rodiny či manažery nalomit k tomu vlastnit podobný vůz. Zjišťujeme, že u něj nastává zajímavý pokles ceny.

Takové nákladní automobily snižují spotřebu a emise chytrou aerodynamikou, převodovkami, co mají víc stupňů než vy v puse zubů a úspornými motory. Jeden takový, značky M.A.N., vyzkouší František na našem první pokoronavirovém zahraničním výjezdu.  

Na závěr sezony nemůže chybět tip na super parťáka pro léto 2020. Tentokrát si jej připravil Hyundai. Jeho oblíbené SUV Tuscon se dá pořídit v limitované edici Adventure. Tak jsme se rozhodli udělat čest jeho jménu. Protáhli jsme ho možnými i nemožnými terény. A sledovali, jestli se na start své cesty vrátí v pořádku. My už to víme, vy na to přijdete v premiérovém pořadu AUTOSALON. 

Ultimativní testy, bez salónních rukaviček, prostě na krev a na dřeň a holou karoserii! To bude aktuální pořad AUTOSALON. Nezapomeňte sledovat ani web www.autosalon.tv, kde se objeví bonusy k materiálům z pořadu. Tedy to, co se do pořadu nevešlo, ale stojí za to vidět. Bavte se s námi a nezapomeňte, i tentokrát to bude jízda!

You may also like...