Další Autosalon na Primě představí houževnatý Bobcat, Nissan jako správný výsledek a kombík ve sportu

Zajímají vás novinky ze světa automobilismu? Sledujte Autosalon ve středu 24. listopadu ve 20.15 na Prima COOL a v repríze 27. listopadu v 8.55 na Primě. Baví vás svět rychlých motorů, ekonomických motorů, ale hlavně – krásného designu? Pak jste tu správně. Autosalon tohle všechno nabízí. Už ve středu. A zde je malá ochutnávka.

Hodně motoristů se modlí za auto s klasickým spalovacím motorem, manuální převodovkou, obstojnými jízdními vlastnostmi a s rozumnou cenovkou. Třeba tím automobilem bude nový Nissan Qashqai.

Bobcat znamená anglicky rys, tedy obratné, houževnaté zvíře. Takže je logické, že stejné označení dostal i obratný a odolný nakladač. František si ho ale bude muset nejdřív vyrobit. Naštěstí to nebude mít daleko, továrna totiž leží jen kousek od jeho bydliště…

Mnoho automobilových expertů tvrdí, že nejlepším vozem na světě je maxi MPV, jako jsou Mercedes-Benz V a Volkswagen Multivan. Ale dva miliony a více má málokdo. Třeba se však něco pěkného najde i v bazaru.

Kia ProCeed

A budeme mít něco také pro mladé řidiče, co hledají výkon a sportovní vzhled. Překvapivě to bude kombík! I když Kia ProCeed spíš připomíná pětidvéřové kupé, a ani výkon přes 200 koní není vůbec marný.

40 korun za 90 minut jízdy rychlostí až 80 km/h – výhodu MHD v Praze nemá šanci překonat žádné auto. Tolik teorie. Ale jak je hromadná doprava efektivní v praxi? A co když do souboje přidáme i skútr? Tři experti, tři dopravní prostředky, stejná trasa – a na konci pouze jeden vítěz!

Takový bude další premiérový pořad Autosalon. Ultimativní testy, bez salónních rukaviček, prostě na krev a na dřeň a holou karoserii! Nezapomeňte sledovat také web www.autosalon.tv, kde se objeví bonusy k materiálům z pořadu. Tedy to, co se do pořadu nevešlo, ale stojí za vidění. Bavte se s námi a nezapomeňte – i tentokrát to bude jízda!

You may also like...