Dell uvádí na trh nové monitory včetně přenosného modelu

Celosvětové události uplynulého roku změnily způsob, jakým lidé pracují a tráví volný čas. Firmy zavádí hybridní uspořádání, kdy zaměstnanci střídají práci z domova a přítomnost na pracovišti. Přenosné displeje a videokonferenční zařízení hrají důležitější úlohu. Dell proto představil nové monitory, které umožňují všem snadno pracovat a komunikovat odkudkoli. Jde o přenosný 14 monitor Dell C1422H, dvojici videkonferenčních monitorů s úhlopříčkou 24 a 27 palců a dva nové modely řady S, které jsou vybavené USB-C konektivitou.

Přenosný monitor Dell C1422H

První přenosný monitor Dell s úhlopříčkou 14 palců umožňuje využít dvě obrazovky k produktivnější práci, prezentacím a spolupráci kdekoli. Ať v kanceláři, doma nebo na cestách, při přenášení monitoru uživatelé ocení jeho nízkou hmotnost jen o málo přesahující půl kilogramu a tenké provedení (méně než 6,5 mm v nejtenčím bodě). Monitor založený na technologii IPS nabízí rozlišení FHD při poměru stran 16:9 a připojuje se jednoduše prostřednictvím rozhraní USB-C. Přes něj je možné notebook také přímo napájet. Je vybavený tlačítky pro snadné nastavení jasu (až 300 nitů) a funkcí ComfortView, která omezuje škodlivou modrou složku světla.

Líbivý, avšak praktický design s plynule sklápěcím podstavcem v rozsahu 10° – 90° je vhodný pro všechny styly práce a požadavky na produktivitu. Monitor také získal certifikace Energy Star a EPEAT GOLD. K dispozici bude v průběhu září.

Videokonferenční monitory Dell S2422HZ a S2722DZ

Virtuální setkávání s přáteli, rodinou a spolupracovníky nikdy nebylo snazší než s novými monitory 27″ QHD / 23,8″ FHD určenými pro videohovory. Pro maximální usnadnění jsou monitory vybavené vestavěnou 5MP vysouvací IR kamerou, která chrání soukromí, mikrofony s potlačením okolního hluku a dvěma 5W reproduktory. Kamera zůstává skrytá, dokud není potřeba zahájit videohovor. Monitory samozřejmě nabídnou skvělý obraz díky IPS panelu s 99% pokrytím sRGB prostoru a kontrastem 1000:1.

Tyto elegantní monitory jsou vybavené technologií ComfortView Plus certifikovanou laboratořemi TÜV, která je trvale aktivní a omezuje modrou složku světla. Tím zlepšuje komfort pro oči, přičemž zachovává věrnost podání barev. Dále nabízí technologii AMD FreeSync, dobu odezvy 4 ms (Gray to Gray) a obnovovací frekvenci 75 Hz pro volnočasové hraní počítačových her a komfortní připojení přes USB-C, přes které lze napájet laptop až 65 W. K dispozici budou od 12. října 2021.

Monitory Dell S2722QC a Dell 27 USB-C S2722DC

Nové monitory Dell 27 4K UHD (S2722QC) a Dell 27 USB-C nabízí maximální komfort díky připojení jediným USB-C kabelem pro přenos obrazu, zvuku a dat. Zároveň tímto způsobem lze dobíjet notebook výkonem až 65 W. Oba monitory jsou zamýšlené jako doplněk domácího centra zábavy nebo kancelářské sestavy bez změti různých kabelů. Nabídnou dva 3W reproduktory i kvalitní obraz, který svými parametry uspokojí jak volnočasové hráče, tak kancelářské uživatele. Oba monitory budou lokálně k dispozici v průběhu září 2021.

You may also like...