Desátý ročník FOR FISHING začíná 14.2.2019

Od 14. do 17. února se v PVA EXPO PRAHA v Letňanech koná již 10. ročník mezinárodního rybářského veletrhu FOR FISHING. Na dvě stovky vystavovatelů z dvanácti států představí novinky a trendy v oboru, v doprovodném programu se objeví hvězdy oboru z Česka i zahraničí. Vystoupí například i anglický kaprař Steve Briggs. Oficiálními vozy veletrhu jsou automobily značky FORD.

Jubilejní FOR FISHING bude výjimečný svou komplexností i přítomností mezinárodní hvězdy, kterou přivítá v doprovodném programu. Jednu z přednášek – Lov trofejních kaprů v různých zemích – si v sobotu 16. února pro návštěvníky připraví legendární leader UK stylu, kaprař Steve Briggs. Kromě něj nebude chybět ani nejvýznamnější česká tvář v oboru Jakub Vágner a další. Přes 1000 rybářských značek představí na veletrhu nejlepší produkty na ploše přesahující 16 000 m2.

Organizátoři proměnili výstavní Halu 5 v přívlačovou arénu, v níž je instalováno obří akvárium AQUA DEMO s rozměry 8 x 3 metry. Na něm budou po dobu veletrhu probíhat prezentace rybářských firem. V této aréně se představují především společnosti preferující lov dravců.
V univerzální Hale 2 jsou zastoupeny všechny rybolovné techniky, expozice představují společnosti Nash, Mivardi, Sensas, Anv Knives, Hobby – G a další. Vše související s kaprařinou najdou návštěvníci v Hale 3, kde nebudou v průběhu čtyřdenní akce chybět ani osobnosti oboru Karel Nikl, Michal Kučera a Lukáš Krása.

Tři velké expozice věnované kaprařině, přívlači, plavané a feederu má v Hale 4 firma FOX, návštěvníci zde najdou i produkty a novinky od SPRO NV, SAENGER, JET FISH a dalších. Zaměření na přívlač v podobě expozic od společností Na přivlač.cz, Moje přivlač, Major craft, Martin Gutman, Gumotex, Vk Trade a dalších se soustřeďuje v Hale 5. Desátý ročník obohatilo mnoho nováčků z řad vystavovatelů, za zmínku stojí firma WOLF Richarda Foxe, zakladatele nejznámější firmy FOX.
Foto: Petr Brodecký

You may also like...