Developer JRD zahájil prodej pozemků ve druhé etapě projektu Touškovský háj u Plzně

Společnost JRD spustila druhou prodejní etapu [1] projektu Touškovský háj, která nabízí 19 parcel pro výstavbu rodinného domu. Zároveň dokončuje jeho první fázi (rozdělenou do tří stavebních částí), kde nedávno proběhla kolaudace inženýrských sítí. Rezidenční areál na okraji Města Touškov u Plzně zahrnuje celkem 94 pozemků, které jsou k dispozici buď samostatně, nebo s možností realizace typového rodinného domu od společnosti Vexta. Jeho výstavbu plánuje developer završit v létě příštího roku.

Rezidenční areál Touškovský háj je rozčleněný do 94 stavebních pozemků, u nichž probíhá postupné zasíťování, a doplňují ho chodníky pro pěší, sportovní a odpočinkové hřiště a zeleň. Majitelé jednotlivých parcel si mohou zvolit mezi realizací rodinného domu „na klíč“ (a to jednopodlažního bungalovu či patrového domu v dispozicích 3+kk až 5+kk), nebo vlastní výstavbou. Ta však nesmí narušovat výslednou podobu celého projektu.

Nový komplex Touškovský háj vzniká ve dvou prodejních (respektive čtyřech stavebních) etapách, z nichž ta první je již zcela vyprodaná, a navazuje na původní zástavbu malebného Města Touškov v povodí řeky Mže nedaleko Plzně. Klademe proto silný důraz na to, aby si i po dokončení zachoval svůj charakteristický ráz daný jednotným vzhledem ulic a elegantně sladěnými prvky domů. Naším záměrem vždy bylo, aby noví majitelé pozemků nežili v typickém příměstském satelitu se zcela nesourodými prvky – např. vilami typu ,podnikatelské baroko‘, ale aby si mohli užít dokonalé propojení vesnického a městského stylu života,“ popisuje Pavel Krumpár, obchodní ředitel JRD, a dodává: „Již na jaře příštího roku navíc bude v projektu otevřen vzorový dům. Budoucí zájemci si tak budou moci utvořit lepší představu nejen o vzhledu a standardu domu, ale také o celkovém charakteru místa.

Na jaře příštího roku představí společnost Vexta v projektu Touškovský háj vzorový typový dům 146 Trend (tzv. Dům u Dubu)

Společnost JRD s.r.o. byla založena v roce 2003. Jako první developer v České republice se zaměřila na výstavbu nízkoenergetických a pasivních bytových domů a v současné době je na tomto trhu lídrem. O kvalitě jejích projektů se zdravým bydlením, které realizuje se spoluinvestory, svědčí nejen zájem klientů, ale také řada ocenění, jež stavby za svůj architektonický a ekologický přínos získaly v mnoha renomovaných soutěžích.

[1] Projekt Touškovský háj je rozdělen do dvou prodejních (resp. čtyř stavebních) etap. První prodejní etapa s 75 pozemky zahrnuje tři stavební etapy.

Print Friendly, PDF & Email

You may also like...