Největší prodejní expozici vánočních stromečků najdete v POP Airport

Na sto vánočních stromků vypěstovaných ekologicky a lokálně najdete letos v největší prodejní expozici v POP Airport. Na výběr budete mít jedli kavkazskou, smrk stříbrný nebo borovici černou různých velikostí, ovšem vždy v té nejlepší kvalitě, navíc za mimořádné ceny, které jinde nenajdete. Expozice vánočních stromků je otevřena denně od 10.00 do 21.00 až do 23. prosince. Ke každému stromečku navíc dostanete dárkový poukaz v hodnotě 200 Kč na nákup vánočních dárků.  

Výběr toho nejkrásnějšího vánočního stromečku je důležitou součástí každých Vánoc, ale jaký nakonec bude, záleží jen na Vás. Popularitu v posledních letech získávají stromky vypěstované s ohledem na ekologii, lokálně nebo ty, které si půjčíme a po Vánocích zase jednoduše vrátíme. Kam ale pro ten nejkrásnější, ryze český vánoční stromeček? Takové stromky určitě najdete v největší prodejní expozici vánočních stromků u outletového centra POP Airport, navíc za skvělé ceny.

Budete si zde připadat jako na procházce voňavým lesem. Expozice totiž čítá na sto vánočních stromků různých velikostí a druhů, zato té nejlepší kvality. A to už za návštěvu určitě stojí. Proto neotálejte a vyberte si ten svůj.

Největší prodejní expozice vánočních stromků je otevřena do 23.12. a nabídne jedli kavkazskou vysokou 1-1,5 metru za 650 Kč, větší jedli od 1,8 do 2 metrů zase za skvělou cenu 750 Kč. Smrk stříbrný velikosti 1,5-1,8 metru a stejně velkou borovici černou koupíte za 600 Kč. Na své si přijdou i milovníci velkých stromečků, protože jedličky máme až do velikosti 3,5m. Všechny stromečky jsou dovezeny z plantáží z Vysočiny v té nejlepší kvalitě Premium a Top Premium, jsou pěstované ekologicky, s dobrou péčí z lesních školek, kde je původ stromků, způsob pěstování a doba sklizně naprosto transparentní.

A jelikož outletové centrum POP Airport, které najdete kousek od Letiště Václava Havla, myslí na své zákazníky a chce dělat radost ještě před Vánoci, získá každý za nákup stromku dárkový poukaz v hodnotě 200 Kč. Při výběru vánočního stromu se mohou zákazníci i občerstvit ve foodtrucku s vánočními pochoutkami, který najdou venku hned naproti expozici.

Dalším benefitem je i zajištění dopravy vánočního stromku pohodlně až domů, a to v okruhu do 30 minut.

Vyrazíte si pro ten svůj vánoční strom?

Print Friendly, PDF & Email

You may also like...