Devítiletý moderátor Tomáš Hrnčíř dělá rozhovory jako profesionál

Tomášovi je devět let. Už od půl roku věku se pohybuje na pódiu a veřejně vystupuje, a to díky tomu, že jeho babička, módní, oděvní a umělecká návrhářka Marie Zelená, pořádá pravidelně společenské umělecké programy. Veřejně vystupovat, i bavit diváky je pro něho přirozené. Již ve svých dvou a půl letech, přivítal před stovkami diváků na pódiu moderátora večera Jana Čenského. Vymyslel to úplně sám – při přípravách na přehlídku pořád všem povídal, jak by to na pódiu řekl. Proto dostal svoji první šanci a všechny mile překvapil. Jeho velký sen je být profesionální moderátor a vědec. Je empatický, velmi dobře se učí ve škole. Nikdy nelže, ani v maličkostech, a jde tím příkladem i dospělým.

Od té doby, kdy Tomáš poznal mikrofon, rád by na pódiu mluvil a uváděl hosty a program. To se mu o pár let později splnilo a od svých sedmi let již částečně společenské večery moderuje. Kromě toho je však i dobrý bavič, předvádí modely, občas tancuje a svým vystupováním dokáže rozveselit publikum. Tomáš se nebojí žádné další výzvy. Několikrát byl společně s Marií Zelenou v různých pořadech České televize, kde i v přímých přenosech mluvil.

Na pódiu se již setkal a moderoval vícekrát s hercem Janem Čenským, s hercem Miroslavem Šimůnkem, s moderátorem rádia Krokodýl Petrem Holíkem, moderátorem rádia Impulz a zpravodajství TV Seznam Alexandrem Komarnickým nebo s moderátorem Alexandrem Hemalou. Společně vystupoval  s houslistou Pavlem Šporclem, se zpěvačkou Helenou Vondráčkovou, s houslistou Jaroslavem Svěceným, s Českou Miss Eliškou Bučkovou, s Miss ČR a lékárnicí Janou Doleželovou, s Českou Miss a moderátorkou TV Prima Gabrielou Laškovou (Kratochvílovou), na pódiu si zazpíval společně se zpěvákem  Láďou Křížkem, a dalšími významnými, i když mediálně méně známými umělci a osobnostmi. Mnohokrát dělal na pódiích rozhovory s významnými lékaři.

Od začátku roku 2020 začal Tomáš dělat zajímavé osobní rozhovory se známými mediálními osobnostmi, a také významnými osobnostmi z různých zajímavých profesí. Rozhovor doposud dělal již se spisovatelem Michalem Vieweghem, známým knězem Zbigniewem Czendlikem, houslovým virtuosem Jaroslavem Svěceným, Mons. Václavem Malým, hercem Josefem Kubáníkem, fotografkou Lenkou Hatašovou, s populárním hercem Miroslavem Šimůnkem, s přednostou Kliniky radiační onkologie MOÚ v Brně prof. MUDr. Pavlem Šlampou CSc. a v této chvíli ho mnohá další čekají. Na každý rozhovor se pečlivě připravuje, snaží se o dané osobnosti dozvědět co nejvíce a pokládá velmi zajímavé otázky, které jsou, z pohledu dítěte, často až nečekané.

Význam Tomášových osobních rozhovorů

Cílem jsou kvalitní rozhovory, jak s osobnostmi mediálně známými, tak i lidmi, kteří mají zajímavou profesi, životní zkušenosti, a mají ostatním co říct. Představovat lidi, jejich dětství a mládí, studia a životní i pracovní zkušenosti. Motivovat lidi a předávat, pomocí rozhovorů, lidem různého věku moudra,  životní  zkušenosti,  zajímavosti,  a  také  vzpomínky.  To  vše  dětským  pohledem,  občas s humorem, ale s úctou a ojediněle, jak to možná dokáže jen dítě. Propojit generace mladších a starších. Tyto rozhovory bychom rádi publikovali nejen na Facebooku a Youtube, ale také dostali dále a především do televize a dalších médií.

Více informací na www.mariezelena.cz
https://www.facebook.com/story

You may also like...