Do obchodního centra Atrium Flora můžete vyrazit za letními výprodeji

Do obchodního centra Atrium Flora můžete vyrazit za letními výprodeji. Využijte slev a doplňte si šatník nebo si jen udělejte radost. Každá sleva se počítá! Letní výprodeje ve Floře jsou v plném proudu. Ať už se vám přes karanténu srazily kalhoty, nebo nutně potřebujete k vodě nové plavky, nyní je ta správná chvíle vyrazit na lov. Na slevy narazíte na každém rohu a na své si přijde opravdu každý. Pokud potřebujete nové brýle, v Atriu Flora je pořídíte s až 50% slevou. Rádi pečujete o své tělo? Nakupte si nové produkty v příjemné slevě nebo si přijďte pro dárek k nákupu. Flora pamatuje i na ty, kteří rádi vaří. A zkrátka nepřijdou ani vaši čtyřnozí miláčci, i pro ně jsou připraveny akční nabídky.

Pokud se chystáte k moři nebo na větší dovolenou, je pro vás jako dělaná nově otevřená prodejna Wittchen. Naleznete zde kvalitní cestovní zavazadla, kufry nebo cestovní doplňky, do kterých hravě sbalíte celou novou letní výbavu. Vaší cestě na dovolenou tak už nic nezabrání a vy budete špičkově vybaveni.

Možností je opravdu hodně a škoda každé nevyužité slevy. Atrium Flora je tady pro vás celé léto. Všechny aktuální informace o slevových i jiných akcích naleznete na webu www.atrium-flora.cz.

You may also like...