Oslavte Den Země v nákupním centru Atrium Flora

Den Země se blíží, přijďte si ho užít do obchodního centra Atrium Flora. Při této příležitosti bude probíhat ekologická výstava a 22. 4. také doprovodný program se soutěží – tato událost je tak vhodná pro celé rodiny. 

Ekologický svátek naší planety se blíží. Den Země oslavíme 22. dubna, a připomeneme si tak důležitost a ohleduplnosti vůči naší Zemi. Atrium Flora pro své zákazníky k této příležitosti připravilo ekologickou výstavu, kterou bude doprovázet řada rodinných aktivit. Navštivte obchodní centrum v týdnu od 19. do 24. dubna a užijte si příjemné chvilky.    

Každý, kdo 22. 4. od 11 do 19 hodin nakoupí v obchodním centru Atrium Flora v minimální hodnotě 500 Kč, se bude moct zapojit do hry o zajímavé dárečky. Víte, jak správně třídit odpad? Čím v případě požáru hasit hořící předměty? Baví vás osmisměrky? To vše a mnohem víc bude součástí hry na ekologické výstavě. Dozvíte se také, jaké zvíře je nejdůležitější pro naši planetu a proč. Zábavná akce plná užitečných informací je za dveřmi, tak se neváhejte zúčastnit.

Pokud pro vás soutěž není to pravé, nic vám nebrání pouze přijít a prohlédnout si výstavu. Jistě na vás bude čekat plno nových a zajímavých informací a třeba se dozvíte nový způsob, jak planetě Zemi trochu ulehčit.

Bližší informace o chystané události a Dnu Země se dozvíte na webových stránkách www.atrium-flora.cz.         

You may also like...