Drogerie ROSSMANN spustila pro členy svého klubu nový věrnostní program

S příchodem jara se probouzí a startuje nejen příroda, ale také naše mysl a tělo. Toho si je vědoma i síť drogerií ROSSMANN. Svým věrným zákazníkům přináší prostřednictvím ROSSMANN CLUBu stylovou kolekci, která obsahuje základní příslušenství na cvičení jógy pro začátečníky i pokročilé. Doplňky si mohou zákazníci díky věrnostnímu programu a nasbíraným bodům pořídit až do 23. 5. 2023 či vyprodání zásob. 

Cvičení jógy přináší nespočet benefitů, mezi které se řadí například zlepšení rovnováhy, odbourání stresu nebo dobití energie. Pro tělo i mysl je důležité se při cvičení cítit komfortně a pohodlně. K tomu pomohou například doplňky v podobě masážního válce, který lze využít nejen při praktikování cviků, ale také k protažení ztuhlých a namáhaných svalů nebo pěnový blok na zdokonalení nejrůznějších jógových pozic. Zákazníci jistě ocení i protiskluzovou jógamatku s popruhem k snadnému přenášení, láhev na pití, jež usnadní dodržování pitného režimu, extrémně savý mikrovláknový ručník nebo sportovní tašku s kapsami. „Ve společnosti ROSSMANN věříme, že život s jógou je krásnější. Proto jsme se členům našeho věrnostního programu ROSSMANN CLUB rozhodli nabídnout jedinečnou a limitovanou edici, která cvičení jógy posune na další úroveň,“ doplňuje Olga Stanley, manažerka komunikace ROSSMANN.

Jak na to?

Základem je stažení aplikace ROSSMANN CLUB, prostřednictvím které mohou zákazníci drogerie ROSSMANN v rámci svých nákupů v kamenných prodejnách stejně jako v e-shopu sbírat virtuální body. Body je následně možné využít při nákupu výše zmíněných doplňků na jógu. Být součástí ROSSMANN CLUBu se vyplatí, jelikož bez věrnostních bodů jsou tyto předměty neprodejné. Akce je určena pouze pro zákazníky starších 18 let a bude probíhat do 23. 5. 2023. Pomůcky na jógu je možné získat již od 30 věrnostních bodů s doplatkem 99,90 Kč.

Život s jógou je krásnější a pohyb společně s drogerií ROSSMANN udělá dobře nejen tělu, ale i mysli!

You may also like...