Druhý ročník benefičního koncertu klasické hudby Hraní pro hraní

S většinou z Vás jsme se viděli před dvěma lety a doufáme, že už tehdy jste si koncert užili! Covid nám bohužel trochu vstoupil do plánů, ale letos jsme tady znovu s druhým koncertem z cyklu Hraní pro hraní.

Doufáme že nás podpoříte v tom, abychom z koncertu udělali naši předvánoční tradici. Koneckonců, není nic lepšího než spojit Vánoce, Chopina a dobrý skutek. Veškerý výtěžek z akce Hraní pro hraní poputuje na podporu týraných, zanedbávaných a jinak ohrožených dětí, kterým pomáhá organizace SOS dětské vesničky.

Zpříjemněte si předvánoční čas návštěvou benefičního klavírního koncertu, jehož výtěžek poputuje na SOS dětské vesničky. Navštívíte koncert a získáte dětský úsměv. A to už stojí za zvážení.

Koncert se koná 10. 12. 2021 v 19:00 v Aule MFF UK, Malostranské náměstí 2/25. Cena vstupenky je 300 Kč, zvýhodněné vstupné je 250 Kč (platí pro studenty a seniory). Více informací o vstupenkách zde: https://forms.gle/koncert

Nemůžete se přijít na koncert, ale přesto byste rádi přispěli? Můžete zaslat libovolnou částku na náš transparentní účet: 2401721860/2010. Celá akce je pořádána ve spolupráci s SOS dětskými vesničkami, pro které je také určen výtěžek z tohoto koncertu.

 

You may also like...