Druhý ročník soutěže Podcast roku odstartoval, letos proběhne celý online

Odstartoval druhý ročník soutěže Podcast roku. Cílem je najít ty nejzajímavější české podcasty a podpořit jejich tvůrce. Vítězové se mohou těšit na hodnotné ceny a spolu s nimi i vybraní hlasující. Letošní ročník proběhne celý online, a to jak hlasování na webu soutěže, tak i vyhlášení vítězů 10. června.

Velkou výhodou podcastů je, že si je posluchač může přehrát doslova kdykoliv a kdekoliv. Jejich obliba po celém světě i u nás neustále roste. Active Radio se rozhodlo navázat na úspěšný loňský první ročník soutěže Podcast roku. Vzhledem k současné situaci se letos celá soutěž přesouvá do online prostředí.

Online hlasování o nejlepší podcast probíhá do 8. června na webu Podcastroku.cz. „Sami posluchači si zvolí nejoblíbenější podcasty ve dvou kategoriích: Podcast veřejnoprávního média (z dílny Českého rozhlasu a České televize) a Podcast soukromého média (od všech ostatních tvůrců). O vítězi třetí kategorie rozhodne odborná porota složená z předních osobnosti české audio tvorby a médií. Během online slavnostního vyhlášení 10. června oznámíme vždy tři nejlepší tvůrce z každé kategorie,“ uvádí Lubor Zoufal, head of digital and strategic development společnosti Active Radio. O hodnotné ceny budou soutěžit jak autoři podcastů, tak i hlasující. Těšit se mohou například na herní konzole, mobilní telefony, multimediální reproduktorový systém nebo studiový mikrofon s příslušenstvím.

Více informací o soutěži najdete na webu: www.podcastroku.cz.  Pořadatelem akce je multimediální skupina Active Radio. Partnery jsou Youradio Talk, Evropa 2, Frekvence 1, Český rozhlas, Reflex, Yenkee a Huawei.

Active Radio a.s. je multimediální skupina vlastnící rádia Evropu 2, Frekvenci 1, Bonton, Dance, Youradio a Youradio Talk. Patří jí rovněž dětský projekt Pigy. Provozuje řadu on-line médií, streamingových audio služeb, sdružuje skupiny fanoušků na sociálních sítích a pořádá eventy.

You may also like...