Emirates pořádá evropský nábor IT, příležitost mají i kandidáti a kandidátky z České republiky

IT odborníci a odbornice z České republiky mají aktuálně možnost rozšířit svou kariéru a zapojit se do náboru Emirates Group. Do skupiny patří Emirates, největší mezinárodní letecká společnost na světě, a dnata, přední světový poskytovatel leteckých a cestovních služeb. Náborová kampaň probíhá on-line již nyní, vybraní kandidáti a kandidátky budou následně pozváni do Budapešti či Bukurešti v polovině ledna. Lokace pro všechny vypsané pozice je Dubaj, sídlo Emirates Group.   

V příštích několika měsících chce skupina přijmout více než 200 IT odborníků a odbornic na řadu pozic v oblasti softwarového inženýrství a technického softwarového inženýrství, DevOps, hybrid cloud, Agile delivery, technického produktového managementu, digital workplace, kybernetické bezpečnosti, IT architektury, inovací a řízení služeb.

 Zájemci o tyto pozice se mohou hlásit zde.

„Dubaj patří mezi top desítku světových měst, ve kterých IT profesionálové pracují na vývoji aplikací budoucnosti. Jako globální letecká společnost se snažíme o neustálé zlepšování produktů a efektivitu v celém našem provozu. Investujeme do budoucnosti, abychom využili technologického vývoje a zvýšili kvalifikaci našich zaměstnanců. Rádi bychom proto přilákali talenty, kteří se stanou součástí naší IT komunity. Připravujeme celou řadu zajímavých a současně náročných technologických a inovačních projektů, z nichž některé budou formovat mnoho našich každodenních procesů a činností. Věříme, že tyto projekty se mohou stát základem vysněné kariéry mnoha IT expertů,“ řekl Adel Al Redha, provozní ředitel společnosti Emirates.

Projekty

IT tým skupiny obvykle pracuje na špičkových projektech v oblastech B2C, B2B, podpůrných funkcí a provozu pro více než 40 značek v Dubaji i po celém světě.

Tým navrhuje, vytváří a efektivně udržuje software a systémy, které pomáhají řídit provoz, zvyšovat příjmy, zefektivňovat náklady a maximalizovat efektivitu pracovníků i obchodních aktivit. Mezi nedávné projekty, které tým IT realizoval, patří práce na uvedení produktu Premium Economy Class společnosti Emirates, optimalizace cateringu pomocí modelů umělé inteligence, zavedení biometrických údajů pro odbavení a umožnění samoobslužného odbavení zavazadel či systémy pro správu nákladu a zdrojů společnosti dnata.

Technologičtí profesionálové mají obrovské možnosti zavádět a využívat pokročilé technologie a nejnovější aplikace do provozu leteckých společností, vyvíjet flexibilní, uživatelsky přívětivá zákaznická rozhraní, využívat hloubkovou analýzu dat a implementovat strojové učení a robotiku ve spolupráci s předními společnostmi v oboru.

Nástroje a technologie

Mezi pokročilé nástroje, technologie a vzory, které má tým IT k dispozici, patří cloudové služby, microservices, API management, event streaming, robotika, DevOps, biometrie včetně rozpoznávání obličeje, webový a nativní mobilní vývoj, mainframe – ALCS, ERP (aplikace Oracle) a programovací jazyky jako ReactJS, full stack Java, .NET a Python.

Školení a rozvoj

Školení zahrnují kurzy zaměřené na řadu nástrojů, technologií, technických témat a agilní dodávky, které pomáhají zvyšovat kvalifikaci a rozvíjet dovednosti. Zahrnuje také e-learning a podporuje ženy v tech oborech. Tato školení doplňují i sezení pro sdílení znalostí, tech přednášky, hackathony, codefesty a bootcampy.

IT zaměstnanci mohou být také součástí aktivní a silné komunity programátorů, IT hubu, technické akademie, fóra pro kybernetickou bezpečnost či oblasti data science.

Skupina Emirates

Emirates Group, která má pověst lídra v oblasti inovací ve svých týmech i provozech, nedávno otevřela Innovation Majlis a investuje do programů Intelak a Aviation X-Lab – špičkových programů pro startupy – a do vývoje softwaru a hardwaru pro kritické provozní oblasti, robotiku a etabluje se v Metaverse a dalších technologiích Web 3.0.

Skupina Emirates nabízí atraktivní plat a další příplatky, nárok na podíl na zisku, vynikající zdravotní a životní pojištění, každoroční dovolenou a letenky pro nejbližší rodinu a letenky s výraznou slevou pro  širší rodinu a přátele na cesty do všech 140 destinací v síti Emirates. Karta Emirates Platinum nabízí zaměstnancům řadu výhod a slev v tisících provozoven, včetně klubů, klinik, vzdělávacích a maloobchodních a pohostinských zařízení v Spojených arabských emirátech i po celém světě.

Více o IT pozicích v Emirates Group najdete zde.

Proč se připojit k týmu IT společnosti Emirates Group

  • Budete součástí vzrušujících a náročných projektů v oblasti letectví
  • Pracujeme se špičkovými nástroji a technologiemi
  • Budete se rozvíjet ve firemní kultuře založené na inovacích a transformaci
  • Máme skvělé možnosti školení a rozvoje zaměstnanců
  • Zaměstnancům poskytujeme atraktivní odměny, benefity a ctíme rovnováhu mezi pracovním a soukromým životem
  • Budete moci cestovat po světě v globální síti společnosti Emirates i s rodinou a přáteli s  výraznou slevou
  • Program Najm zajištuje neustálou motivaci, odměny a oceňování
  • Můžete se zapojit do aktivních a silných komunit a získáte plnou podporu vedení společnosti
  • Budete se podílet na růstu a expanzi dvou předních světových značek – Emirates a dnata
  • Žít a pracovat budete v Dubaji, jednom z nejkosmopolitnějších měst na světě

You may also like...