Astrologova středa 29.11.2023 – Uvolnění

Nepříjemnosti včerejšího dne bychom částečně mohli svést na kvadraturu Slunce s Lilith, která způsobila, že jsme (a samozřejmě i naše okolí) nedělali to, co bylo třeba, neodhadli situaci, přidali víc ze svých postojů a tvrdohlavé svébytnosti. Samozřejmě tu byl strach z toho, že něco provedeme špatně nebo že se procesy vymknou kontrole. Přesné zacílení a odvaha naopak byly oceněny.

Dneska to bude už jiné. Něco ještě bude jako plíživá kocovinka dobíhat, ale v tom hlavním už bude jasno. Luna zmizí z lavírujícího pohyblivého znamení a najdeme ji dnes už v kardinálním Raku. Takže klid, odstup a zpátky ke kořenům. Je to trochu neohrabané, ale účinné přehrát si události, tedy především fakta, zprávy a informace znovu, a zajmout k tomu příslušné stanovisko. Určitě takovým pozitivním procesům pomůže polosextil Merkuru s Plutem, ano, v takovém aspektu je velký potenciál.

Kvinkunx Venuše ve Vahách s Neptunem v Rybách můžeme charakterizovat jako Buďme na sebe hodní. Jsou tu hlubší emoce a city samozřejmě taky, které se probouzejí a jež chtějí harmonii a vyváženost. V těchto dnech spíš chtějí než pro věc něco dělají, ale díky bohu za změkčení docela tvrdé atmosféry posledních dnů.

Dneska se dá tedy zklidňovat, udobřovat, hledat něco v budoucnosti, domlouvat, plánovat. Ale hlavně konat společně s blahem lidí okolo na zřeteli.

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr

You may also like...