Evropský gigant LANG AG investuje do nové generace projektorů Panasonic

Vzhledem k tomu, že se odvětví pronájmu vybavení, stavby pódií a zábavních aktivit ve specifických lokacích potýkají se stále složitějším trhem, snaží se přední hráči být o krok napřed díky nejnovějším AV technologiím. Nějvětší výzvy pro produkční společnosti představují rostoucí náklady na dopravu, nedostatek zaměstnanců a tlak organizátorů na stále flexibilnější rezervace. To je důvod, proč společnost LANG AG, jedna z předních evropských společností zabývajících se pronájmem vizuálních prezentačních technologií na trhu pronájmu vybavení a stavby pódií, dnes oznámila významnou investici do nové řady projektorů Panasonic RQ25K. Nakoupí 100 kusů nejmenších a nejlehčích 3čipových DLP projektorů na světě s jasem až 20 000 lm a rozlišením 4K.

Tato významná investice a rozšíření více než 30letého vztahu se společností Panasonic pomůže našim zákazníkům čelit dnešním výzvám v oboru, říká Tobias Lang, generální ředitel společnosti LANG AG. Řada projektorů Panasonic RQ25K přináší vizuální technologii nové generace, která ohromuje davy nejnovější a nejvyšší kvalitou obrazu, zjednodušuje pracovní postupy, umožňuje rychlé a efektivní nastavení a ovládání a poskytuje bezkonkurenční spolehlivost.

Společnost LANG AG si vybrala novou řadu,  protože nabízí uživatelům řadu důležitých výhod. RQ25K je o 40 % menší a o 35 % lehčí než jeho předchůdce RQ22K, což usnadňuje přepravu a skladování pro společnosti zabývající se pronájmem vybavení a stavbou pódií. Díky malým rozměrům je instalace projektorů také pohodlnější. Řada projektorů zjednodušuje vše od instalace až po provoz díky zefektivnění pracovních postupů. Integrace do širších systémů je s prvním projektorem Panasonic, který je připraven pro Intel Smart Display Module (Intel® SDM), také rychlá a snadná.

Od chvíle, kdy společnost Panasonic v roce 2012 představila své první projektory se svítivostí 20 000 lm, definuje toto odvětví, dodává Tobias Lang. Okamžitě jsme viděli výhody nové řady RQ25K pro naše zákazníky. S SDM slotem nastavuje nová kritéria, pokud jde o konfigurovatelnost a konektivitu a umožňuje propojení se systémy založenými na protokolu IP, jako jsou kamery Panasonic PTZ nebo KAIROS. Záměrně jsme se rozhodli jít s touto 4K platformou proto, že vidíme, že se trh kloní k vyšším rozlišením, takže jsme sjednotili flotilu na 4K. Těšíme se, že budeme jedním z prvních evropských poskytovatelů, kteří nabídnou tuto průkopnickou AV technologii zákazníkům k pronájmu.

Jan Markus Jahn, vedoucí divize Media Entertainment ve společnosti Panasonic Connect Europe, dodává: „Tato investice společnosti LANG do RQ25, spolu s jejími stávajícími PTZ kamerami na bázi IP a platformou KAIROS, znamená, že bude jednou z prvních společností, které budou moci svým zákazníkům nabídnout kompletní cestu od čočky k obrazovce založenou na technologii IP. Jedná se o významný milník pro AV průmysl a otevírá nové dveře pro zákazníky v oblasti pořádání akcí, zejména pokud jde o hybridní a online produkci.

Další informace o řadě projektorů Panasonic RQ25K naleznete na adrese: panasonic.com/pt-rq25k-series

You may also like...