Fast Food Orchestra s Vojtaanem vyjedou na společnou tour a pokřtí desky

Fast Food Orchestra s písničkářem Vojtaanem pojí hned několik věcí. V roce 2020 vydali desky „Vezmu tě s sebou“ a „2020“, a posléze v roce 2021 natočili společný song „Jeden rok“. Spolupráce vznikla, když se potkali při natáčení desek v Rooftop studiu u Ondry Žatkuliaka. Nyní už ničemu nebrání, aby obé předvedli naživo, předtím tomu kvůli covid situaci a opatření nebylo moc přáno.

Mezitím Vojtaano složil hudbu a songy k megahitu „Vyšehrad: Fylm“, Fastfoodi vydali singl „Jízdní řád“ a obměnili post baskytary, kde nově můžete vidět a slyšet hrát Matěje Vašků, známého z Prague Conspiracy.

„Chceš-li rozesmát boha, řekni mu o svých plánech! Asi tak by se dala shrnout naše naivní snaha pokřtít desky. Už si vlastně ani nepamatuji, kolik let uteklo od vydání poslední desky. V každém případě ji snad konečně oficiálně pokřtíme na společném podzimním turné s Vojtaanem, které jsme již třikrát přeložili. Ta desky si to zkrátka zaslouží! Dost se na to těším, tahle kombinace mě hodně moc baví,“ říká frontman FFO Filip Fido Vondrášek.

„Fastfoodi i já rádi dotahujem věci do konce, a tak dotáhnem i tu naši společnou, covidem narušenou tour! Dohromady nám to, troufnu si říct, krutě šlape. A tak se fans můžou těšit hlavně na nadupaný společný pecky. Kytary, dechy a rapy, už brzo ve tvým klubu!“ dodává Vojtaano.

Nenechte si ujít toto výjimečné souznění, kde nebudou chybět vzájemné hostovačky a navštivte jeden z koncertů společného tour, protože toto spojení zkrátka stoprocentně funguje. Série koncertů startuje již 6.10. v pražském Roxy, tak buďte u toho. Vstupenky nakoupíte v předprodejích uvedených u jednotlivých událostí:

6/10 PRAHA, Roxy – křest alba                   FB akce
7/10 PARDUBICE, Žlutý pes                             FB akce
8/10 CHOMUTOV, Hřebíkárna                         FB akce
14/10 DĚČÍN, Le Garage                                    FB akce
21/10 LITOMYŠL, Kotelna                                FB akce
22/10 PLZEŇ, Divadlo pod lampou                 FB akce         (bez Vojtaana)
27/10 BRNO, Kabinet Múz                                FB akce

Foto: Pavla Hartmanová

You may also like...