Fond kvalifikovaných investorů 3M FUND SICAV oznamuje exkluzivní úpis akcií třídy A

Fond kvalifikovaných investorů 3M FUND MSI SICAV a.s. oznamuje exkluzivní úpis akcií třídy A. K dispozici jsou akcie investiční třídy A, které budou v tomto období vydávány za hodnotu stanovenou k datu 31. 12. 2023 dle stanov fondu. Díky partnerství fondu s developerskou společností MS-INVEST a.s. je zajištěna příprava, výstavba a úspěšný prodej všech jeho projektů. 3M FUND MSI SICAV a.s. tak nabízí příležitost stát se součástí investiční komunity a podílet se na společném růstu.

Palác Trnitá

Úpis akcií třídy A probíhá od 1. 1. 2024 do 30. 4. 2024 za hodnotu investiční akcie stanovenou ke 31. 12. 2023. Minimální investice pro tuto příležitost činí EUR 125 000,- nebo 1 000 000,- Kč po splnění zákonných podmínek Investiční činnost 3M FUND MSI SICAV představuje jakýsi průřez činností skupiny MSI. Jsme velmi rádi, že můžeme našim stávajícím i budoucím investorům přinášet exkluzivní možnosti investování a podílet se tak na příběhu MS-INVEST. Náš cílený výnos je ve srovnání s jinými možnostmi velmi atraktivní.” říká Petr Malík, spoluzakladatel a akcionář 3M FUND MSI SICAV a.s.

Fond úzce spolupracuje s developerskou společností MS-INVEST a.s., která má více než pětadvacetiletou tradici na českém trhu a za tu dobu zrealizovala cca 5 000 bytových jednotek a cca 40 000 m² komerčních ploch.

Výhledy Řeporyje

Aktuálně drží fond 100% obchodní podíl v sedmi nemovitostních společnostech, z nichž dvě vlastní výnosové nemovitosti v Praze a Brně, jedna realizuje rezidenční a komerční projekt v administrativním centru Brna, a zároveň pronajímá část objektu dokončeného v rámci 1. etapy téhož projektu. Další dvě společnosti vlastní projekty, jež jsou právě ve výstavbě, a zbývající dvě drží pozemky pro připravované projekty v Praze, Brně a okolí.

V portfoliu fondu jsou zahrnuty výnosné nemovitosti, jako je administrativní budova Vídeňská v jižní části Brna a kancelářské prostory Karolina Plaza v lukrativní pražské čtvrti Karlín. Mezi aktuálně probíhajícími projekty ve výstavbě patří Výhledy Řeporyje, Centrum Hostivice, Rodinné domy Satalice a Palác Trnitá. Mezi připravované projekty lze zařadit OC Kaskády Ivanovice a Bytový dům v Praze-Kobylisích.

Fond kvalifikovaných investorů 3M FUND MSI SICAV a. s. vznikl 1. 1. 2022 přeměnou ze společnosti 3M FUND MSI a.s. založené v březnu 2021. Investiční strategie fondu zahrnuje mix aktiv jako výnosové nemovitosti a investice do developerských projektů. Cílem je investovat prostředky svých investorů do nemovitostních projektů realizovaných společností MS-INVEST a.s., jedním z lídrů developerského trhu v Praze a Brně.

You may also like...