Galerie Harfa nabízí výhodné adventní nákupy i radost a zážitky navíc

Galerie Harfa zve k návštěvě všechny, kteří chtějí vyřešit vánoční nákupy pohodlně, výhodně a bezpečně na jednom místě. Obchodní centrum s výbornou dostupností nabízí dostatečné parkovací kapacity zdarma, skvělé gastronomické zážitky nebo bruslení na ledové ploše umístěné na střeše. Navíc, za nákupy nad dva tisíce korun obdaruje poukázkou na další nákupy zdarma. 

Vánoční nákupy pod jednou střechou v klidu a bezpečně

Galerie Harfa nabízí řešení vánočních nákupů během jediného dne ve více než stovce obchodů s různým zaměřením. Lákavé jsou především výhodné nákupy v nově otevřených prodejnách s módou jako jsou HalfPrice, Benetton outlet, Sinsay nebo Fade se značkami Calvin Klein a Guess. Kromě tradičního zboží nabízí obchodní centrum každoročně i ryze vánoční sortiment, zákazník tu pořídí vánoční stromek, kapra nebo vánoční ozdoby. „Naše obchodní centrum je jedním ze dvou míst v Praze, kde můžete už jedenáctou předvánoční sezonu zakoupit překrásné, ručně vyráběné vánoční ozdoby od české firmy ozdoba.cz,“ doplňuje Martina Tlustá, marketingová manažerka Galeria Harfa. 

Zábava a relax v předvánočním čase

Galerie Harfa připravila na adventní období i řadu doprovodných aktivit. Mikuláš potěší malé děti v prostorách Galerie Harfa už 5.prosince, dospělým i dětem je k dispozici škola inline bruslení zdarma. Velkou atrakcí Galerie Harfa je unikátní ledová plocha umístěná na střeše obchodního centra, v provozu je od začátku prosince.  „V loňském roce nám pandemická omezení neumožnila provoz kluziště pro veřejnost. Věříme, že si to letos vynahradíme a všichni zájemci o zábavu a sportovní vyžití si užijí tento netradiční prostor v centru Prahy,“ doplňuje Tlustá. 

Odměna za nákup

Pokud zákazník nakoupí v Galerii Harfa ve dnech 10. až 19. prosince v jeden den alespoň za dva tisíce, může si vyzvednout poukaz do vybraných prodejen na další nákup zdarma. Využít lze maximálně tři účtenky z daného dne. „Chceme našim zákazníkům maximálně zpříjemnit adventní čas u nás a poděkovat jim za jejich přízeň i v tomto nelehkém období. Přejeme si, aby zde strávili s rodinou a blízkými chvilky bez zbytečného shonu, front a v bezpečí a aby si kromě nákupů donesli i příjemné zážitky,“ uzavírá Tlustá. Jako výraz díků za přízeň a pozvání k předvánočním nákupům nabízí Galerie Harfa v období adventu parkování zdarma. Veškeré informace k probíhajícím akcím jsou dostupné na www.galerieharfa.cz.

You may also like...